Nokta Makro Simplex +

Haliloy

Yeni Üye
Nokta Makro Simplex + . Ürün hakkında yorumlanız nelerdir . Yeni başlayanlar için . Fiyatı uygun mu ?

Ahmanamra

Member
Kardeş ben ay sonu alıyorum valla piyasada karalayanda çok met edende . Şöyle bir başlık bile açtılar hatta

bir oku sonra zaten izlemişsindir youtube da karşılaştırmaları testleri.

Haliloy

Yeni Üye
Kardeş ben ay sonu alıyorum valla piyasada karalayanda çok met edende . Şöyle bir başlık bile açtılar hatta

bir oku sonra zaten izlemişsindir youtube da karşılaştırmaları testleri.
Kafam çok karışık , sipariş vermeyi düşünüyom

Ahmanamra

Member
Valla su altında kullanılabiliyor olması ile benim işimi görüyor. Bunla başlar nasip olursa büyütürüz :) Başlamak için bi dünya para harcamak istemedim yoksa multi kruzer alıyordum.

Hostia

Moderatör
Moderatör
makine yeni çıktı hiç kullanıcı tecrübesi yok ne desek yalan olur

Fatihcevikkkkk

Yeni Üye
Beyler bakın ben aldım bayada kulandım tek sorun o verilen ölçülerde toprak altından para bulmazz ayrım rezalet onu bilin toprak altında paraya demir sesi veriyor

Haliloy

Yeni Üye
Beyler bakın ben aldım bayada kulandım tek sorun o verilen ölçülerde toprak altından para bulmazz ayrım rezalet onu bilin toprak altında paraya demir sesi veriyor
Aynen söylediğiniz gibi derinlik 1 tl için 20 cm . İnternette izlediğimiz videolarda 50 cm diyor bende pişman oldum aldığıma

Safakk

Bilgili Üye
Ben aldım ama verileri okuya bilirsen iş yapıyor boşa ötmüyor yani dağa yeni aldım ama iş görüyor çok derinlik yok ama tabiki tam olarak deneme fırsatım olmadı doğru yerde ararsanız iş görüyor