Ordu'da ele geçirildi.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
bide dikkat ediyorum neden yakalanan iller istanbul,ankara ve izmir olmuyor genelde anadoludaki küçük şehirler oluyor.
Ustam küçük şehirlerde denetim çok kolay. Şehirden çıkmak için kullanılabilicek yollar kısıtlı emniyette bunu bildiği için birçoğunu ispitsiz çevirmede yakalıyor. Büyük şehirlerde asayiş ve denetim hatta herşey çok çok zor. Ah bi kendilerini ist atabilseler ? %80 iş doğruysa işi çözmüş olucaklar.

Darkmountain

Yeni Üye
Aynen bende böyle düşünüyordum hocam, birde bulduklarını satma konusunda küçük şehirde adamını bulamayıp mutlaka asayişe takılıyorlar sanırım, büyük şehirlerde alıcı bulmak çok daha kolay oluyordur

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Aynen bende böyle düşünüyordum hocam, birde bulduklarını satma konusunda küçük şehirde adamını bulamayıp mutlaka asayişe takılıyorlar sanırım, büyük şehirlerde alıcı bulmak çok daha kolay oluyordur
Eee bu işin en zor kısımlarından biri hatta ilk hesabı kitabı yapılacak husus kime vericem kısmı. Tabiyki bizler müzeye verilmesinden tarafız ? onlar nede olsa alıcılara ulaştırıyolar?

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tabii ki de müzeye vermek lazım.Siz arazide kuzu mangal yaparken müdürler aç geziyor.:244:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Kızılderili ve Viking heykellerinden sonra şimdi de Firavun heykeli, maaşallah.
Ve yine "paha biçilemez" muhabbeti.
Hakikaten başka ülkede yaşayamam, canım yaaa...
? ?

sedocak

Yeni Üye
Vatandaş dolandırıcılıkta çığır açıyor. Buda başka bir dolandırıcılık işi. Güya kayıt dışı olarak Türkiyeye gelmiş alıcı arıyorlar. ??