Osmanlıca define haritası tılsımlı

odin

Editör
omrun burayi aramakla gecer yer hakkinda haritada baska bir bilgi yoksa. belkide bolge bulgar tarafinda kaldi. veya bir ada. senin is samanlikta igne aramadan daha zor.

bozoklardan

Yeni Üye
ormandan kasıt karaçam ormanı balıkesir çanakkale bursa manisa bölgeleri kontrol edildi. iç nanadolu veya karadeniz diye tahmin ediyoruz .iç anadolu ve karadeniz de bi çalışma yapmadık daha

bozoklardan

Yeni Üye
beyler yakın zaman içinde paylaşacağım bir hüsnasını haritanın samanlıktan beraber ayıklayalım iğneyi

Kaynakci_izm

Yeni Üye
Ustam yanlis bilgilendirmek istemem ama benim bir arkadasim kazdaginin eteklerinde boyle bir yerden bahsetti sadece ederemitin ustunden dag yolundan gidiliyormus buraya cok eskiden girip bakmislar ama bakilan yerin alyindada zindan tarzi yer varmis ama askeriye takipde oldugu icin giremiyorlar isine yararmi bilmem yanlis bilgilendirmek te istemiyorum detayli orenip mesaj atarim

Ardıç

Yeni Üye
Dediğiniz yere uyan bir yer var lakin orman yok

tunay_5454

Bilgili Üye
sakarya alifuatpaşa taraflarına bakmanızı öneririm alifuatpaşanın bir köyü olabilir ?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu tür işler insanı Diri tutar.
peşinde yıllarca koşarsın.
Para varsa sorun yok.
Ya bulunamaz ya onlarca yıl sürer.
Hayali ise hiç bitmez.
Allah cc kolaylıklar versin.

tunay_5454

Bilgili Üye
selamun aleyküm sık orman dere tapınak üçlemesi oralarda mevcuttur bildiğim kadarıyla bahsi gecen hari,taların bir çoğuda marmaradan başlar karadeniz ve ege bölgelerine ait harita hiç duymadım eşkiyanın uğrak yeri ve yerleşkesi hep marmara bölgesi olmuştur bir çok harita istanbuldan başlar iznik bursa civarı son bulur saygılar.

Son düzenleme: