Özel Mesajlar Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
2 gündür forum üzerinde ortalığı karıştırmaya meğilli x kişi hakkında konu açılıyor.Bu günde bir kullanıcının paylaşmış olduğu x kişiden gelen özel mesaj ve içeriği siteye zarar boyutundadır.Kayıtlı kullanıcı olduğu kadar misafir kullanıcı olarak siteyi dışardan izleyenlerinde olduğu unutulmamalıdır..Forum üzerindeki tüm içerikler ziyaretçi ve kullanıcılara açıktır.

Yönetim harici sitedeki kullanıcıların özel mesaj kullanımı konusu bence daha detaylı düşünülüp bu konu hakkında net bir karar alınmalıdır.Forum üzerinde herşey aleni olursa daha sağlıklı olacaktır.( Konu açılıp sorun hakkında bilgi alınması,Sorunların topluca forum kulanıcıları ile birlikte çözülmesi ) En azından Özel mesajın arkasına hiç kimse saklanamaz.Çözüm yeri forumdur.Özel mesaj değildir.

Bilgisi olan şikayeti veya sorusu olan kişi hakkında açılan konuya yorum yazar.Konu hakkında açıklama yapar.Sonuç alındıktan sonra konu kilitlenebilir.Yukarıda yazmış olduklarım daha önce yönetimdeki arkadaşlarımız tarafından açılmış olan özel mesajlarda foto gönderilmiyor konusuna eklemedir.

Tüm foruma İyi ve güzel haftalar dilerim.

physy

Yeni Üye
İlgili kişi forumdan yine gönderildi. Tüm forum yönetici ve moderatörlerine teşekkür ederim.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İlgili kişi forumdan yine gönderildi. Tüm forum yönetici ve moderatörlerine teşekkür ederim.
Site kurali geregi; kufur etmek siteden suresiz uzaklastirmayi gerektirmektedir.
Bu fiilde hakliya haksiza bakilmaz.

Ozel mesajlaşmada sorun cikarsa, yapilacak en dogru hareket; muhatabin ENGELLENMESİDİR.
Baska meselelerde ise (Yerinizi bana verin, beraber islem yapalim vb.) yonetime bilgi verilmesi onem arzetmektedir.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
iyi akşamlar ..
bir kaç kişinin kendi arasında ki munasebetsizligi yüzünden 23 bin üyenin hakkını elinden almak doğru birsey mi ?

ve bu sürtüşme her nerde yaşanıyorsa gidip ordan cozumlesinler ...
X sitede xxx şahısla yapılan münakaşa buraya taşınıyor ...
konu açılıp şahısla ilgili karalama yapılıyor ne olduğunu ikisinden başka kimse bilmiyor
açılan konu bir şekilde sahisa ulaşır sahista gelir burda söz hakkını kullanır ...
ve ortaya bu manzara çıkar .
şimdi @physy ustam o şahıs zaten burdan uzaklaştırıldı
sebep gerekçesini aşağı yukarı herkes biliyor
onun yaptığını sen yapsaydin ?
gidipte yeni bir üyelik alıp hesap sorsaydin ...
buraya taşıyıp işi bu boyuta getirmenin bir alemi varmı kardeşim ...?

özel msj..
kişisel sorunlarınız i çözmek
formda kötü izlenim bırakmamak için üyelere sunulmuş
bir haktır ...!
özel msj ...
özel durumlar için güvendiği ustalara özel sorularını sorunlarını danışmak için dir
genelde veremediği wapsap face tel e_mail adresi gibi şahsi hesapları vermek ve ikili istişare yapmak için kişiye özgü bir bölümüdür

Not: bu saydiklarimi verdiğiniz taktirde ..
yarın öbür gün başınız ağrır aslında dürüst bildiğiniz
bir dolandırıcı çıkar
katiyen ve kesinlikle
bundan define sohbeti sorumlu değildir ...

panelin en alt kisminda
Şartlar ve kurallar
Gizlilik politikasını herkes okumalı ...!

buna gore de ayağını uzatmalı ...
iyi formlar dilerim ...

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Site kurali geregi; kufur etmek siteden suresiz uzaklastirmayi gerektirmektedir.
Bu fiilde hakliya haksiza bakilmaz.

Ozel mesajlaşmada sorun cikarsa, yapilacak en dogru hareket; muhatabin ENGELLENMESİDİR.
Baska meselelerde ise (Yerinizi bana verin, beraber islem yapalim vb.) yonetime bilgi verilmesi onem arzetmektedir.
hazır konu açılmışken iyi bir konuya deyinmissin ustam
geçtiğimiz günler de bir ban yedim
kendini bilmez iki kişiyi 1 ay boyunca takip ettim
paylasimlarinda ilk sıralarda bir gönderme yaptım ama msjim algilanmadi hiç kimse tarafından
dayanamadim deşifre ettim bu şahıslar bayan ismiyle resmen siteyi makaraya almışlar
genelde baş edemeyince ozel e taşıdı
küfürü yedim kufurde ettim
kim olsa eder gün yüzü görmemiş küfürler
ama sahisin maksadı belliydi zaten
benim ona ettiğim küfürleri ekran görüntüsü yapıp yönetimdeki bazı kişilere atmış
doğal olarak ban yedim
yanlız ben banliyken bu şahıs hala aktif ...
banlayan arkadaş yerden GÖĞE KADAR BANINDA HAKLI ..
aynısını yaparsam yada yapan olursa ..
hiç bir yönetici insiyatif kullanmasin bu konuda ...!

physy

Yeni Üye
Şimdi şöyle orada dinime küfredip attı adam. Ben kral değilim orada burada yazmaya başladım. Gelmiş ana bacı çocuk küfürle devam etmiş. hakmıdır reva mıdır? Bu forumda kural izam var. Benim tek bir küfrümü yayınlasın o şahış özür dileyeceğim. Söz. yemin ediyorum. Kendisine tek küfrüm varsa. Buyurum bekliyorum. Burada buforumda edepli yazı yazmak suçsa diğer siteden küfür edilince onlara yamanılacaksa atsın rica ediyorum moderatör ve yöneticilerim. LÜTFEN.....

physy

Yeni Üye
İsteyen olursa xxxxx şahsın yönetici küfürlerini özel mesaj olarak yollayabilirim. Bu forumda özel mesajları yayınlamak yasak. O forumun kurucusuna buna vesile olduğu için hakkımı helal etmiyorum. herkese duyurulur....

physy

Yeni Üye
Diğer benzer forumdan tehdit edildim , küfür edildi bana bu forumda mesajla. Diğer formun yöneticisine hakkım helal değildir. İlgili şahsı atmadığı sürece!

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Şimdi şöyle orada dinime küfredip attı adam. Ben kral değilim orada burada yazmaya başladım. Gelmiş ana bacı çocuk küfürle devam etmiş. hakmıdır reva mıdır? Bu forumda kural izam var. Benim tek bir küfrümü yayınlasın o şahış özür dileyeceğim. Söz. yemin ediyorum. Kendisine tek küfrüm varsa. Buyurum bekliyorum. Burada buforumda edepli yazı yazmak suçsa diğer siteden küfür edilince onlara yamanılacaksa atsın rica ediyorum moderatör ve yöneticilerim. LÜTFEN.....
bak güzel kardeşim sana haksizsin diyen yok
bu formlarda bir kural var sen ne kadarda haklı olsan
suan da burda HAKSIZSIN ...!
ama olayın yaşandığı yerde kendince haklısın ...etmişse sedegor u tanırım çok ay betmis demin yazdıktan sonra siteye gidip baktım onlaine deyildi
genelede sitemkar bir msj yazdım

bu formlarda nerde ne yasiyor san ya orda devam edeceksin yada orda bırakacaksın
buraya tasiman buraya saygısızlık
sedegordan deyil burayı müşkül duruma soktu gun için
Yönetim ve üyelerden özür dile kapa bence

konu kilit ...

Kamhi Leonard

PiSaGoR
İsteyen olursa xxxxx şahsın yönetici küfürlerini özel mesaj olarak yollayabilirim. Bu forumda özel mesajları yayınlamak yasak. O forumun kurucusuna buna vesile olduğu için hakkımı helal etmiyorum. herkese duyurulur....
dostum... hala aynı şeyleri yapıyorsun
burda yapılan birşey varsa kimseye birşey ispatlamak zorunda deyilsin
ver yönetime gereğini yaparlar ..
ama orda olan bir duruma hiç kimsenin elinden birşey gelmez :)

physy

Yeni Üye
Kimden dileyim özür dileyim gerçekten bu forumdan kimden özür dilemem gerekiyor? Özür dileyeceğim. kimden=?

physy

Yeni Üye
Arkadaşım bu forumda olan yazdığım biri varsa özür dileyeceğim vallahi özür dileyeceğim. Kim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...