petrol biter gömū bitmez....

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
gorsel asinalik ve fikir edinme amaclidir..petrol biter bu ulkede gomu bitmez.dogru yerde dogru kisilerle dogru zamanda Ar-ge yapacaksinizHatayda tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda 4 şüpheli gözaltına alındı
Hatay'da tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda 4 şüpheli gözaltına alındı
Hatay'ın Arsuz ilçesinde düzenlenen tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda iki insan kafası figürü, 7 altın ile iki gümüş sikke ele geçirildi, 4 zanlı gözaltına alındı.
9.03.2020Gündem
Erdemlide tarihi eser operasyonu; Roma dönemine ait eserler ele geçirildi
Erdemli'de tarihi eser operasyonu; Roma dönemine ait eserler ele geçirildi
MERSİN’in Erdemli ilçesinde düzenlenen operasyonda, Roma dönemine ait sikke, mızrak ucu ve değerli taş ele geçirildi.
5.03.2020Gündem
Jandarmanın arama yaptığı evde 711 adet tarihi eser ele geçirildi
Jandarmanın arama yaptığı evde 711 adet tarihi eser ele geçirildi
Jandarma ekiplerinin arama yaptığı evde 711 adet sikke, 13 adet tarihi eser obje ve 2 adet hassas terazi ele geçirildi.
5.03.2020Gündem
Jandarmadan tarihi eser operasyonu: 2 gözaltı
Jandarmadan tarihi eser operasyonu: 2 gözaltı
Kayseri İl jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan operasyonda 42 adet sikke ele geçirilirken, iki kişi gözaltına alındı.
5.03.2020Gündem
Meryem Ana heykelini satamadan yakalandı
Meryem Ana heykelini satamadan yakalandı
Mersin'de jandarma ekiplerinin tarihi eser kaçakçılarına yönelik gerçekleştirdiği operasyonlarda, Roma Dönemi'ne ait olduğu değerlendirilen Meryem Ana heykeli

Mal bulanındır

AA'da yer alan habere göre yapılan teknik ve fiziki takip ile istihbarat çalışmalarının ardından 8 Ocak'ta Şişli'de 3 adrese düzenlenen operasyonda şüpheli A.E.G. gözaltına alındı.

Adreslerde yapılan aramalarda 1134 parça tarihi eser bulundu.

ARALARINDA 4 BİN YILLIK ESER DE VAR

Ele geçirilenler arasında, M.Ö. 2 binli yıllara ait olduğu tahmin edilen eserler, Meryem Ana, çocuk İsa ve havarilerin resmedildiği ikonalar, Selçuklu motiflerinin işlendiği şamdanlar, Osmanlı, Anadolu medeniyetleri ve Ermeni eserleri ile kültür varlıklarından sökülme steller, sikke, çini ve bordürler de yer alıyor

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Obsidyen ne alaka :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Mal bulanındır

abd virginia daki buz mahseni giris tesmini koyup yalan haber ureten ve turkiyede yayinlanmayan olmayan haberi varmis gibi kullanan @hoblit seni @BulursamKader25 ustaya havale ediyorum...tepki amacli actigin urettigin haberlerin aynen eskiya konularin gibi duzmecedir bu tavirlarinla biyere varamazsin.baska sorunun varsa cozum yeri bura deil yalan haber bilgi uretmekten vazgec

File:Entrance to ice cellar (2), site of Lexington plantation.jpg ...

Hoplit

Bilgili Üye
bu konuya cevap bunu yazdım karşılaştırın bakalım hangisi daha düzmece.

şunuda unutmayın benimki mizah bölümünde çünkü adım hoplit onlarınki define haberleri bölümünde adları muhabir :(

Mushap

Editör
abd virginia daki buz mahseni giris tesmini koyup yalan haber ureten ve turkiyede yayinlanmayan olmayan haberi varmis gibi kullanan @hoblit seni @BulursamKader25 ustaya havale ediyorum...tepki amacli actigin urettigin haberlerin aynen eskiya konularin gibi duzmecedir bu tavirlarinla biyere varamazsin.baska sorunun varsa cozum yeri bura deil yalan haber bilgi uretmekten vazgec

File:Entrance to ice cellar (2), site of Lexington plantation.jpg ...
Yalancı çobanı bilirmisin ustam :) konulara ilgi kalmayacak ben ustanın adını ve başlığı görünce hiç bakmıyorum zamanla her yazdığının kurgu olduğu düşünülecek doğru yazsada kıymeti olmayacak gibi geliyor bana .ayrıca şaka da olsa yalan söylenmez.
Doğruluk, gönül rahatlığı ve iç huzurudur; yalan ise kararsızlıktır.” (Müsned, 1/200)