pirinç alan tarama çubuğu bioenerji ve ayın etkileri

pandoras

Yeni Üye
bende aynen öyle yapacam ama 15 gün beklemeden bu konuda aynı tecrübeyi yaşayan varsa paylaşalım istedim

Kocadağ

Member
pandoras
bunu yaptığımda ayın 13 üydü bugün ayın 15 i şimdi defalaarca denedim ama hiçbir sonuç alamadım öğrendiğim bir bilgiye göre ay ın 15 inden sonra ayın eskisi denen bi kavram varmış birde yeni ay bunlar ayın manyetik alanıyla cisimlerin manyetik alanını değiştiriyormu ayın döngüleri çubukları etkiliyormu

enteresan bi durum sana bunu anlatanlar ne işle ilgileniyorlar yeni ay eski ay olayları ile ne gibi bir alakaları varki sana bunlardan bahsetmişler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
pandoras
bunu yaptığımda ayın 13 üydü bugün ayın 15 i şimdi defalaarca denedim ama hiçbir sonuç alamadım öğrendiğim bir bilgiye göre ay ın 15 inden sonra ayın eskisi denen bi kavram varmış birde yeni ay bunlar ayın manyetik alanıyla cisimlerin manyetik alanını değiştiriyormu ayın döngüleri çubukları etkiliyormu

enteresan bi durum sana bunu anlatanlar ne işle ilgileniyorlar yeni ay eski ay olayları ile ne gibi bir alakaları varki sana bunlardan bahsetmişler
belkide satanisttirler dolunayda kedi kesiyolardir

pandoras

Yeni Üye
pandoras

pandoras

Yeni Üye
bu çubuk işi radyastezi ilmiyle alakalı olduğu vucuttaki bioenerjiyle statik elektirikle alakası olduğundan ayında insan üzerinde bazı etkilerinin varlığını bildiğimden dolayı böyle bir fikir yürüttüm kendimce araştırıyorum yani bu konuları fikri yada deneyimi olanlardanda yorum bekliyorum

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bu çubuk işi radyastezi ilmiyle alakalı olduğu vucuttaki bioenerjiyle statik elektirikle alakası olduğundan ayında insan üzerinde bazı etkilerinin varlığını bildiğimden dolayı böyle bir fikir yürüttüm kendimce araştırıyorum yani bu konuları fikri yada deneyimi olanlardanda yorum bekliyorum
ustam parapsikoloji metafizik kuramlari agir iceriklerdir tamam radyestezi ile bu cubuk kullaniminn bagi vardir bilirim.amma agir gelir sana migrene cevirir.
al eline iki cubuk arazide yuru deneyim ve testlerini gel anlat burda .define kovaliyosak karaduzen kazma kurekci sanma bizi heryontemi sekli biliriz biz.sen gel dedigimi yap.35 sayfada yurusen burda nafile

pandoras

Yeni Üye
bi vidyo izledim adam profesör türk dünyanın heryerinde çubukla sarkaçla su petrol deprem ve fay hatları gibi biçok şeyi bulmuş ünüversiteler hoca olarak çağırıyorlar adamı bu işleri yapıyor hemde bilim adamı binlerce yıldırda bilinen bi yöntem olduğu söyleniyor bu çubukla su eşya bulma işinın yani demek istediğim dolunayda kurt adam çıkar satanistler kedi keser ama aklını kullana bilenlerde bizim gibi düşünür araştırır fikir yürütür ve doğruyu bulur :)

pandoras

Yeni Üye
ustam parapsikoloji metafizik kuramlari agir iceriklerdir tamam radyestezi ile bu cubuk kullaniminn bagi vardir bilirim.amma agir gelir sana migrene cevirir.
al eline iki cubuk arazide yuru deneyim ve testlerini gel anlat burda .define kovaliyosak karaduzen kazma kurekci sanma bizi heryontemi sekli biliriz biz.sen gel dedigimi yap.35 sayfada yurusen burda nafile

pandoras

Yeni Üye
eyvallah ustam yorumların benim için değerli ve bende tam senin aanlattığını uygulamaya çalışıyorum bi işi yapmak için önce azda olsa araştırıp neyin ne olduğunu anlamak fikir edinmek sonra uygulamak lazım hiçbişey bilmedende o çubuk çalışmaz yok yere beni çalıştırır kara düzen kara cahil iş yapılmaz çalışmaya başlayıncada deneyimlerimi sizlerle paylaşırım