Pirinç çubukla nokta bulma

Definetr

Yeni Üye
Selamünaleyküm öncelikle Allah herkesin gönlüne göre versin benim sorum pirinç çubukla define bulma oranı ihtimali nedir sağ avuca altın alıp denenirse gerçekten söylendiği gibi yerin altında altın varsa pirinç çubuk bizi o maddeye götürür mü bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yinede minerale gider kardesim. Ayrica kimisinde pirinc cubuk ele alinan mineral yada metale giderken, diger taraftan eline ne alirsan gormezsin, yani eline ne alirsan o metal yada minerale gitmezsin. Pirinc cubuklar metal algilamad guclu olsada mineral elemede cok yetersiz kalir. Selametle kal

Definetr

Yeni Üye
Eyvallah hocam yani bakır çubuklar pirinç çubuklardan daha etkilidir demek mümkünmüdür

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Normalde bakir cubuk mineralde pirincten daha cok etkilenir. Fakat ele birsey alip bakmak konusunda bakir daha kararli olur. Ayrica ele metal alip bakarak birseyler bulunacagina pek ihtimal vermiyorum. Boslukta daha etkili olabilir oda bakir cubukla bakilirsa. Tabi ilk bastada dedigim gibi insanlarin meziyetine gore degisimler olabiliyor kardesim.

Definetr

Yeni Üye
Hocam bildiğiniz gibi çubuk işi direk insanın kendisiyle alakalı ben çubukla farklı denenemeler yaptım hatta 3 arkadaşı karşıma dizdim içinden ismini geçirdiğim ona gitmek istediğim arkadaşa bile çubuk beni götürdü farklı metaller için denedim güzel sonuçlar aldım Sizce bu iş için en uygunu dedektör mü yoksa çubuk mudur çubuksa hangi türden çubuğu kullanmak gerekir ? Selametle

ragıp

Uzman
Hocam bildiğiniz gibi çubuk işi direk insanın kendisiyle alakalı ben çubukla farklı denenemeler yaptım hatta 3 arkadaşı karşıma dizdim içinden ismini geçirdiğim ona gitmek istediğim arkadaşa bile çubuk beni götürdü farklı metaller için denedim güzel sonuçlar aldım Sizce bu iş için en uygunu dedektör mü yoksa çubuk mudur çubuksa hangi türden çubuğu kullanmak gerekir ? Selametle
güzel olanı çubuk.
hangisi derseniz, o kişiden kişiye değişiyor.
doğruyu bulmak için denemeler yapmalısınız
her şeyden evvel çubuka inanacaksın
çubuk tutma esnasında kafan boş olacak,
çubukkun ucuna bakacaksın
içinden, şurası mı, burası mı der isen olmaz. yanlış olur
çubuk tutma esnasında, kundak var ise
çubuk ile kundak aynı malzeme olmalı veya kundak metal olmamalı
çubuk tutmadan evvel çubuklar muhakkak suretle temizlenmeli
yorgun, serhoş, hatta ilaç kullanan kişide dahi çubuk kullanmamalı

her türlü soruya açığız, aklınıza takılan olduğunda sorabilirsiniz

selametle