Polaroid

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Hani böyle aklinca "ESPRi" mahiyetinde Cevaplar yaziyor ya bazilari, Hayranlikla okuyorum... ve sunu demekten kendimi ali koyamiyorum, NE ZEKi insanlarimiz var! Cevap yazacak kadar akli olmayanlar espri pesinde! TEBRiKLER TEBRiKLER

deli firat

DOĞACI
Olmazmı bende var bir görsel Ekli dosyayı görüntüle 273221

Resmin orjinelinde farklı ve net gözüküyordu benim tel eski idi ozaman böyle çıktı resim çekince varklı resimlerde vardı ama bilgisayara çay döküldü yandı gitti kül oldu hepsi . size ne lazım :giggle:
Hatırladım bir ara bu konuda konuşmuştuk şipşak cidi denedinmi ?

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Bir iki kelâm etmeden geçemeyeceğim...
Acaba ? Diye düşünmek bile "akla,zekâya ve bilime" hakarettir.
Bazi şeyler vardir mantık suzgecinden geçirilip değerlendirmeyi hak eder.
Bazı şeyler de "şey" bile değildir.
Allah akıl,zekâ,mantık ve muhakeme versin.

mayhem

Co Admin
Co Admin
evet aynı cihazdan bulamadım kodu 3055 gibi bir şeydi pozuda yok kendiside farklı bir makina ilede denemedim öyle kaldı üstünde duramadım . mod arkadaşlardan birinde vardı ondada poz yok sanırım . açıkcası kimse düzgün bir şekilde üstünde durmamış bu işin .

ersen0010

Bilgili Üye
ALLAHA Sükürler Olsun, Mantigi calisan tek sensin! Biz burda Cevap bekliyoruz Hakaret degil....
Milyonlarca insan Makina Alip ariyor, Bilinmez bir isaretin pesinden gidip dagi tasi indiriyor! Bunlar Mantiksizmi???
Ben cevabımı vermiştim dikkatli okursanız yazdığımı anlarsınız. Sözün bittiği yer demek bana göre en güzel cevap. Fotoğraf makinası mercek prensibine göre çalışır. Teleskop ile bakarsanız onun merceği daha kuvvetli görüntü daha ney olur. Bi şeyi taryışmaya açarken lütfen konuyu araştırıp da açın. Dedektör ve yereltı görüntüleme cihazlarının çalışma prensiplerini okun . kimseye hakaret etmek gibi bir niyetim yok ben sadece fikrimi beyan ediyorum. Hakaret olarak anlayan varsa özür dilerim

Son düzenleme:

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Ben cevabımı vermiştim dikkatli okursanız yazdığımı anlarsınız. Sözün bittiği yer demek bana göre en güzel cevap. Fotoğraf makinası mercek prensibine göre çalışır. Teleskop ile bakarsanız onun merceği daha kuvvetli görüntü daha ney olur. Bi şeyi taryışmaya açarken lütfen konuyu araştırıp da açın. Dedektör ve yereltı görüntüleme cihazlarının çalışma prensiplerini okun . kimseye hakaret etmek gibi bir niyetim yok ben sadece fikrimi beyan ediyorum. Hakaret olarak anlayan varsa özür dilerim

Yazdigin satiri kopyaladim ve OKUMANI istirham ederim!

Ne günlere kaldık ya. Sözün bittiği yer. Mantık çalışmıyor bazen demekki

Simdi bu yazidan sonra, sahsima felsefe yapacaksin....

Birde tutup akil veriyorsun! Cihazlarin Calisma sistemini oku vs. gibi!
Sen simdi aynanin karsina gec ve etrafinda kac tane A HARFi Görüyorsun onu yaz!!!

Kesin 7 tane A Harfi var!

Sana Hayirli Geceler Mühendis Efendi!

Maden-Mineral

Bilgili Üye
evet aynı cihazdan bulamadım kodu 3055 gibi bir şeydi pozuda yok kendiside farklı bir makina ilede denemedim öyle kaldı üstünde duramadım . mod arkadaşlardan birinde vardı ondada poz yok sanırım . açıkcası kimse düzgün bir şekilde üstünde durmamış bu işin .
Mayhem, Poz sorun degil! Dert O Olsun....

Maden-Mineral

Bilgili Üye
@Maden-Mineral sizinle daha önce nedense tartışmıştık bazı konular hakkında ne oldu durum çözüme gidebildinmi .

bu foto işinde dolandırıcı çok fazla duyumdan ileri gitmek gerek böyle resimlerle gelene inanmayın .

kendi makinanız ve kendi çekiminiz olması gerek ve işlem sonucunu görmeniz gerekli . yoksa resimde görünen dahi çıktı diyip aynı cismi önünüze koysalar inanmayın .
Mayhem, Gecmis Zaman! Maalesef hafizimda kalmadi. bir yanlisimiz olduysa Özür dileriz! Kast-i bir davamiz asla olamaz!

Bu Foto - Polaroid meselesi esasen 25 yil gerisine gitmekte! Ben teferruatini aciklamadan böyle bir konuya degindim. Gercekte böyle bir olay sahsim tarafidan zamaninda yasandi. Bir Arkadas, elindeki Polaroid Makinasiyla cekimler yapti! Yani bunu yanimizda yapti. Adam Matrabaz ise diyecegim yok ama karsilik olarak 1 Kurus Para bile almadi!

Burda bir konu acilmissa, muhakkakki bir neden ve sebebi vardir!
Herkes kendi Mantigi ve Cercevesinde aciklama yapsin, Üreten olsun, yönlendiren olsun.
Alayci yazmanin, Rencide etmenin bir anlami YOK!

Ben Polaroid hakkinda cok büyük arastirmalar yaptim, ve Firmasiyla ile Sohbetimiz bile oldu!
Böyle birseyin ihtimali olurmu olmazmi diye, Sorumlular Mantikli ve Bilimsel olarak aciklamalar yaptilar!

Dedigim gibi, Teferruatini burda tartismiyoruz! Bizler Sohbet olsun, fikir alis verisi yapalim.
Kardesim, insanda zerre kadar ciddiyet olur!
Burasi "Hacivatla Karagöz´ün " Arka Kulisi degilki!

Saygilar....