Rum"un Ermeniye Kazzigi

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Misyoner Yetistiricez Derken elinizde Patlayan adamlardan biri hiiic aglamayin Kuntizler....

genellikle dogu ve guneydogudaki antik diini yapilari Özellikle Batman’ın Sason ve Kozluk ilçeleri civarlarında bulunan kiliselerde hazine arandığını iddia eden Aziz Dağcı, define avcıları yüzünden Ermeni cemaatine ait kiliselerin köstebek yuvasına döndüğünü söyledi. Aziz Dağcı, "Duyduğum kadarı ile Efrim Bağ isimli bir kişi bu bölgede define avcılığı yapıyor. Bu işi ruhsatlı yapıp yapmadığını bilemiyorum. Defineciler yüzünden bizim Ermeni cemaatinin kilise ve mezarları köstebek yuvasına döndü. Şu an için Sason ilçesi Komk Manastırı’nın define avcıları tarafından zarar görmesinden korkuyorum. Komk Manastırı’na da zarar verilmemesi için Efrim Bağ için savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum. Bu işi yaptıysa bu işten vazgeçsin. Ben Efrim Bağ, kesin bu işi yapıyor demiyorum, fakat burada altın aradığını çok yerlerden haber alıyorum. Yaklaşık bir hafta önce Sason Sarıyayla civarında altın aradığı duyumunu aldık ve hemen suç duyurusunda bulunma gereği gördük" dedi. "EFRİM BAĞ RUM ASILLIDIR AMA ŞU ANDA ERMENİLERE KATILMIŞTIR" Ermeni Azınlıkları Derneği Başkanı Aziz Dağcı, Efrim Bağ’ın aslında Ermeni olmadığını söyledi. Dağcı, "Efrim Bağ aslen Tab dediğimiz ve Horon Rum kökenlidir, daha sonra bize gelip sığındı ve Ermeni diye geçiniyor. Efrim Bağ, aslen Rum horon kökenli ve Garabe’nin torunudur. Daha sonra bize Ermenilere katıldı ve şu anda da Ermenilerin arasındadır. Yani bize katılmış durumdadır” diye konuştu. "TURİZM AYAĞIYLA BURAYA GELEREK DEFİNE AVCILIĞI YAPIYOR" Ermeni Azınlıkları Derneği Başkanı Aziz Dağ, insanların turizm niyetiyle bölgeye gelerek hazine aradıklarını ve bunun da tarihi yapıları yok ettiğini söyledi. Dağcı, "Efrim Bağ adındaki şahıs kendini Ermeni olarak tanıtıyor ve turizmci ayağıyla bu bölgelere gelerek define avcılığı yapıyor. Bunlar gibi insanlar yüzünden tarihi yapılarımız köstebek yuvasına dönüyor. Tarihimize sahip çıkmak için bu tür duyumları alır almaz ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum" ifadelerini kullandı.

Mal bulanındır

Tarihi eser kaçakçısından ilginç savunma
ADANA İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin 3 ayrı ilde gerçekleştirdiği ‘tarihi eser’ kaçakçılığı operasyonunda, 10 kişilik şebeke gözaltına alındı. Kaçakçıların elebaşı olduğu belirlenen ‘Ermeni İhsan’ lakaplı İhsan A.’nın ifadesinde, “Atalarımın tarihini araştırıyorum” dediği kaydedildi.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ermeni yada rum belirli işaretleri hepsi bilir çözümü var ellerinde fakat şahıs kendi şifrelediyse biraz zor ben böyle biliyorum . hem ben öyle duymadım fazla rum ermeni yoksul geneli varlıklıdır . Kapalı çarşıda saymakla bitmiyorlar saymadım bu yüzden :)

mayhem

Co Admin
Co Admin
1 Asır vardır ailemde vakko şirketinde hala dedem ve yakın akrabam çalışmıştır gerçekten müslümanlara karşı işciye yada insana değer verenleri çoktur hakkı hukuku bilenleri aralarında çokça vardır ben hiç duymadım ermeninin yanında çalışıpda memnun olmayanı sevdilermi bırakmazlar vede çok saygılılardır . ben böyle bazen yazıyorum kısadan yazılar yanlış anlaşılmasın .

Mal bulanındır

Ermeni yada rum belirli işaretleri hepsi bilir çözümü var ellerinde fakat şahıs kendi şifrelediyse biraz zor ben böyle biliyorum . hem ben öyle duymadım fazla rum ermeni yoksul geneli varlıklıdır . Kapalı çarşıda saymakla bitmiyorlar saymadım bu yüzden :)
ustam ozellikle ermeni vatandsslarin 1800 lu yillardan beridir urartularin zengin mezarodalarini tespit edip ciddi miktarda mal kaldirdigi supersonik hizla zenginlestigi
daha sonrada kendilerine soylu gecmisleri atalari edinme geregi duyduklarinda bizim atamiz urartulardir diyerek piyada yapmaktadirlar.bu yazdigim belgeli ispatli tarih ehli kisilerin beyaanidir gercektir.
kapali carsi esnafinin cogunun goruntuden orda dukkan actigi asikardir yuzde 70 ide kacakciliktan mimlenmistir
.saygilarimla arz ederim

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Tarihi eser kaçakçısından ilginç savunma
ADANA İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin 3 ayrı ilde gerçekleştirdiği ‘tarihi eser’ kaçakçılığı operasyonunda, 10 kişilik şebeke gözaltına alındı. Kaçakçıların elebaşı olduğu belirlenen ‘Ermeni İhsan’ lakaplı İhsan A.’nın ifadesinde, “Atalarımın tarihini araştırıyorum” dediği kaydedildi.
Mantıklı..Fethiye de turist bir çiftimizde atalarını arıyorlardı.Dağda çadır kurup kamp yapmışlardı.Çadırın içinden mezara girip atasının hatıralarını alıp kaçmıştı.
Bizimkilerde iş yok habire haber oluyorlar.Haber olma Efsane ol.​

Mal bulanındır

Mantıklı..Fethiye de turist bir çiftimizde atalarını arıyorlardı.Dağda çadır kurup kamp yapmışlardı.Çadırın içinden mezara girip atasının hatıralarını alıp kaçmıştı.
Bizimkilerde iş yok habire haber oluyorlar.Haber olma Efsane ol.​
efsane olan ekipde var.2 yil once canakkalede kaymakamdan belediyeden kultur mud.den izin alip film cekenler.6.haftada ispitlendiler.cunku film ayagina define ariyolardi filmin adida siperdeki vstan di buda oldu gercekden.