Rüyada define yeri gösterilmesi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bir çok kez danıştım konuya hakim biri ile iletişime geçemedim . Bildiğim tek şey görünmeyen her türlü yaratılmışın Allah’ın emrinde olduğu Allah’ın izni olmadan hiçbir yaprak kıpırdayamaz
Kardasim,
İnsan harici varliklarla iletisim kuranlarin yuzu asla gulmemis,
Sorunlari hic bitmemis
Yuvasinin bozulmasina
Kisinin şizofrene baglanmasina kadar,
Onlarca asamalari mevcuttur.

Bunlar sizinle irtibat kurmak istese
Siz buna musade etmeyiniz.

Abdestli dolasin.

Gelelim gordugunuz yerlere:
Bu tarlanizi birisini bulun, cihaz veya cubukla dolassin. Varsa birsey tespit eder.
Yoksa atin kafanizdan gitsin.
Cok fazla da kaale almayin insallah.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
ama hala iletişim kurmam gereken birileri var hissine kapılıyorum. Netice olarak görmek gerekmiyor degilmi adı üzerinde görünmeyenler . Ben sadece bunu tespit için uğraşıyorum
Yanlis yoldasin.
Biran ince bu dusuncelerinden kurtul.
Hem dunyan
Hem ahiretin
Bedbaht olursun.
Aman ha.
Aman ha.

Yeraltı54

Member
Herbirinize teşekkür ediyorum yorumlar için fakat muhakkak bazen beynimiz bize oyunlar oynar allah korusun şeytan oynar bilemiyorum psikoloji vs vs . Ama netice olarak yaşananlar bellide insan sadece tarif edemediği durumlar yüzünden böyle anlamsız hallere girer gerçekten bilemiyorum benim danışma sebebim bu ilmi irfanı bilgisi olan birine danışmak istedim . Gerçekle gerçek olmayanı ayırt etmeyi bilen biri varmı ben ret ettim hayır istemem dedim ama elimde olarak görmüyor hissetmiyorum .

Yeraltı54

Member
Yani benim dışımda gelişen bir döngü engel olamıyorum . Ayetel kürsü okuyorum uyumadan önce besmeleyle başlıyorum her işime felak nas ?Ama şöyle anlatabilirimki asla korkutmuyorlar . Uyandığımda korkmuş olmuyorum

Yeraltı54

Member
Peki rüyanın aldatıcı olduğunu nasıl anlayabiliriz kardeşim .

Yeraltı54

Member
Peki gerçek rüya nasıl anlaşılır yani ısrar ile gösterilen bu rüya aldaytmacamı nasıl anlaşılır

eski

Editör
Olay rüyamda geçiyor.20 yıl önce..
bir arkadaşım bir yerde bir küp.altın tespit ettiklerini arsa sahibiyle anlaşamadıklarını , bu yerinde memleketim sakaryada olduğunu anlattı onu oradan alıp alamayacağımı sordu, rüyada tespit edilen yere gittik.(buraya kadar rüyada) //////..
ertesi gün aklıma takıldı. daha önce gitmediğim halde , yolu aramak zorunda kalmadan , rüyada gösterilen yere gittim. Yer rüyada gördüklerimin aynısıydı....

Yeraltı54

Member
Olay rüyamda geçiyor.20 yıl önce..
bir arkadaşım bir yerde bir küp.altın tespit ettiklerini arsa sahibiyle anlaşamadıklarını , bu yerinde memleketim sakaryada olduğunu anlattı onu oradan alıp alamayacağımı sordu, rüyada tespit edilen yere gittik.(buraya kadar rüyada) //////..
ertesi gün aklıma takıldı. daha önce gitmediğim halde , yolu aramak zorunda kalmadan , rüyada gösterilen yere gittim. Yer rüyada gördüklerimin aynısıydı....

Smokin

Moderatör
Moderatör
Peki rüyanın aldatıcı olduğunu nasıl anlayabiliriz kardeşim .
Istişare ve istişare
Istişare yı burda yapıyoruz yapmasına da istihare senin yapabileceğin bir şey.
Ayrıca Sakarya mevki tam.olmasa da ilçeyi belirtebilirsen, bölge tanıdıksa Allah 'ın izni ile bir iki şey söyleyebilirim

Yeraltı54

Member
Aslında bahsettigim şey buna benziyor tam olarak . Ben rüyamda anneannemin kayınvalidesini ben doğmadan önce tıkılan evlerini hatta felç olduğu için sürekli yarı oturur halde olduğunu gördüm ananem öleli 1 Sene oldu ve bunları ona sorduğumda gerçekten çok şaşırdı çünkü hiç birini görmedim . Tanımadım ama anlattıklarımın hepsi detaylarına kadar doğruydu bilinçaltı ne kadar bunu yapar bilemiyorum

Smokin

Moderatör
Moderatör
Yeraltı54 usta

İki rekat namaz kılıp, yatagina yat ve Mülk süresinin 14. Ayetini oku. Uyuyana kadar salavat-ı şerif okumaya gayret. Allahın izniyle göreceğini umud ediyorum.
Bizzat denenmiştir