sa hayırlı kandiller resimler hakkında düşünceleriniz nedir?

Toraman

Member
Paşam kolay gelsinde sabahtan beri fotoğraflarda varmış bize beyin cimnastiği yaptırıyorsun.
istendiği taktirde yüklüyorum video yüklemek istedim ama beceremedim.bende tek tek resimleri kontrol ediyorum yanlış resim yüklenmesin diye telde zor oluyor.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Ekli dosyayı görüntüle 272935

Öncelikle bulunduğu yerde birşey yok söz konusu bu oyma anladığım kadarıyla totemini koymak için ritüel anlamda inşaa etmiş. """ O inşa ve sonra tapılacak """ heykel / gurur yükseklik""" ( Yerden yukarı inşaa nedeni )
Bu nedenle ölçü istemeye gerek duymuyorum.
Yönü güneyemi bakıyor ?

Ok istikametlerinden birine isabet ediceğini düşünüyorum
Konum olarak ne taraf müsaitse alan resimleri olmadığı için seçemiyoruz.
Adım olarak 15 / 18 / 24 / 30 olabilirliği vardır.

Son düzenleme:

Toraman

Member
Ekli dosyayı görüntüle 272935

Öncelikle bulunduğu yerde birşey yok söz konusu bu oyma anladığım kadarıyla totemini koymak için ritüel anlamda inşaa etmiş. """ O inşa ve sonra tapılacak """ heykel / gurur yükseklik""" ( Yerden yukarı inşaa nedeni )
Bu nedenle ölçü istemeye gerek duymuyorum.
Yönü güneyemi bakıyor ?

Ok istikametlerinden birine isabet ediceğini düşünüyorum
Aynen yönü güney

Apollon01

Moderatör
Moderatör
ilk çizdiğim yerde değerli tespiti yapın mutlaka, yığın olan yerde taş yığını olan yerde ise tünel, boşluk hatta lahit bile olabilir, giriş olabilir bu şekilde tespit yapın , hatta yığın önünde bir yığın daha var galiba buralar güzel onu da es geçmeyin inşallah başarırsınız ustam Ekli dosyayı görüntüle 272936Ekli dosyayı görüntüle 272937