• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Sabirli umutlu ve sakin olalim

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Link guvenlidir acildiginda zaten altda turkceye cevir onerisi cikiyor. @BulursamKader25 ustanin corona virus konusunda attigim videoun ve yorumumun ispatidir..hic panik kaos umutsuzluk yasamadan sadece hijyen kurallarina riayet edip aileniz ile sabirlica beklemekden baska çare yok.

@ibrhm

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Allahım cümlenin Sabrını artırsın.Bu imtihanda hayırlısı ile biter inşallah.
Ya Zül Celali Vel İkram.

Gafil gezme şaşkın bir gün ölürsün,
Dünya kadar malın olsa yarim olsa ne fayda.
Söyleyen dillerin söylemez olur.
Bülbül gibi dilin olsa ne fayda, olsa ne fayda…

Hoplit

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu hastalığın bitek iyi tarafı var zengin fakir ayırmıyo aynı sivri sinek gibi rahmetli dayım dünyada en adaletli sivri sinek derdi neden dayı derdik zengin fakir ayırmıyo herkesi sokuyo derdi :D

sandalci14

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
"gencligine guvenme bir sivilce yeter..." demis atalarimiz . nasrettin hocanin evine hirsiz girmis.duyunca " kapiyi uzerine kilitleyin icerde acliktan ölsün p." demis bizim verecek bir canimiz var ünlüler düşünsün..

Maden-Mineral

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Link guvenlidir acildiginda zaten altda turkceye cevir onerisi cikiyor. @BulursamKader25 ustanin corona virus konusunda attigim videoun ve yorumumun ispatidir..hic panik kaos umutsuzluk yasamadan sadece hijyen kurallarina riayet edip aileniz ile sabirlica beklemekden baska çare yok.

Ustam, bu Coronavirus icin gecenlerde burda diger bir acilimda Cevap yazmistim! Gördümki kimseden Cevap veren olmadi! Sizde, Hijyenlige itina gösterip ve Oturup Beklemekten baska care yok diye yazmissiniz! Haklisin, Insani Öldüren Ölümü degil Eceli..... Ama Her ikisinide ALT EDEN "CEHALETi".....!!!!

KULT

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cinden,periden ve jandarmadan korkmayan defineciye korona vız gelir tırıs gider. Ben en çok sağ eldeki çubuğun numune haznesine Corona virüsü koysak, çubuk hastalara doğru yön verirmi onu merak ediyorum. 😷😷😷

@ibrhm

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Cinden,periden ve jandarmadan korkmayan defineciye korona vız gelir tırıs gider. Ben en çok sağ eldeki çubuğun numune haznesine Corona virüsü koysak, çubuk hastalara doğru yön verirmi onu merak ediyorum. 😷😷😷
Ustam
Aynen konuyu doğru yerden yakalamışsın.
* Neden olmasın?
*Doğru donanım.
*Dogru kurulum.
*Çubukla görülemeyen ,bir boşluğun, derinliğini, veya üzerine geldiğinde altın,gümüş, demir. Diyen bir alet numunesini kullandığın her maddenin varlığını tespit eder.. Arar ve bulur....

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
yaa bu virüs doğruysa hep ünlülere de gidip gidip musallat oluyor, basından duyduğumuz, ingiltere prens i charles, kraliçe annesi elizabeth, ingiltere başbakanı johnson, fatih terim, angela merkel, iran da bir bakan canlı yayında yakalandı, avrupa da spor proğramında bulaşıyor neler neler daha niceleri onlar bile tutuluyorsa kime bulaşmaz ki, yaaa, mevlamız koorusun inşallah

Üst Alt