Satılık daire hakkında

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Haha :))))
Allah iyiliğini versin ustam.
Kusura bakma ama ayarın karışmış senin biraz. Ya hiç istemiyon ya da bir ton istiyon.
Hayırlı olacak kadarını istemen tavsiyedir. :))
Elbette herseyin hayirlisi istiyoruz ustam.
Bana nasihat eden abi, dedi ki, isterken az isteme, en cogunu iste. İstedigin makam en buyuk makamdir. Fazlasini da verir azini da. Takdir ona aittir. Sen bir dilenci hukmundesin. Ne verirse ona razi ol. Asla hosnutsuzluk gosterme. Gonulden razi ol dedi.

Ben Rabbimden raziyim,
İnsallah Rabbim de benden razi olur.

KAFKASS

Member
valla kiracılık zor zenaat azizim. geçen ayın 15 de kiracı olduğum evi sattılar. adam 15 günde 3 kez kapıya geldi ne zaman taşınıyorsunuz diye. En son emlakçıyı aradım dedim ben noterde çalışıyom bana kanun öğretmesin söyle bir daha kapıya gelirse tutanak tutturacam polis çağırıp kiracıyı tacizden. kanunen 6 ay sürem var. ev bulmakta sıkıntı. devlet krediyi pompaladığı için herkes evin değerine 50 bin koyup satılığa çıkarmış. kiralık azaldı diye kiralayanlarda 500 lük eve 1000 istiyo. Allah yardımcımız olsun. başınıza gelirse haberiniz olsun 6 ay süre var. evi aldıktan sonra 1 ay içinde noterden ihtar çekmesi lazım evi aldım ben oturacam 6 ay içinde boşalt diye.