Seus tt 5000 alan tarama hakkinda

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
GTI kullanması basit cihazdır onda afalladılarsa cihazı bıraksınlar çubuk kullansınlar. Otomotik toprak ayarı hafif kullanışlı ve dijital ekranda okuması kolay bir cihazdır. Benim ilk cihazımdı mineralden kolay etkilenmez suda bile iş gören bir cihazdı. Bu cihaz zor geliyorsa jeosonar tarzı cihaz kesinlikle kullanmasınlar.
Gti 2500 ü kullanamayan, piyasadaki hiçbir akıllı telefonu da kullanamaz.

Hatta karşıdan karşıya geçerken yaya çizgilerinin etrafından dolanıp basmamak gerekiyor sanırım bunlara diyebilecek kişidir.
Başka türlü nasıl anlatılır bilmem..

Aksini söyleyen ya makinayı hiç görmemiştir ya dünyadan beyhaberdir ya da işine gelmiyordur diyerek ustama kolaylığı konusunda katılıp +1 diyorum..

Definecikuzu

Bilgili Üye
GTI kullanması basit cihazdır onda afalladılarsa cihazı bıraksınlar çubuk kullansınlar. Otomotik toprak ayarı hafif kullanışlı ve dijital ekranda okuması kolay bir cihazdır. Benim ilk cihazımdı mineralden kolay etkilenmez suda bile iş gören bir cihazdı. Bu cihaz zor geliyorsa jeosonar tarzı cihaz kesinlikle kullanmasınlar.
Cihazı kullnmasi zaten kolay ama mineralli arazide metal ayrımı insanı çok ikilemde bırakıyor

Definecikuzu

Bilgili Üye
Cihazı kullnmasi zaten kolay ama mineralli arazide metal ayrımı insanı çok ikilemde bırakıyor
Cihazı bu işe yeni başlayan biri ovgulerle karşılamaz ikincil olarak deneyimli kullanıcı bile alisirken sorun yaşıyor cihazında hakkını yememek lazım güzel sonuçlar veriyor ama cihazın dilinden anlayana

melhame

Member
Gti 2500 ü kullanamayan, piyasadaki hiçbir akıllı telefonu da kullanamaz.

Hatta karşıdan karşıya geçerken yaya çizgilerinin etrafından dolanıp basmamak gerekiyor sanırım bunlara diyebilecek kişidir.
Başka türlü nasıl anlatılır bilmem..

Aksini söyleyen ya makinayı hiç görmemiştir ya dünyadan beyhaberdir ya da işine gelmiyordur diyerek ustama kolaylığı konusunda katılıp +1 diyorum..
Ustalar sizin tavsiyeniz ve tecrübe görüşünüz nedir gti 2500 için. 20-30 cm diyorlar şaşırıyorum. Ya insanlar bilgisiz. Yada benim yoğurdum daha tatlı hesabımı yapıyor bunlar. Büyük başlıkla ve ustalıkla 2-3 mt den alır bulur diyenlermi yalancı yoksa 20-30 cm diyenlermi.

adil_e

Aktif Üye
gti 2500 tam 9 sene kullandım 2001 de aldım 2009 da sattım. bende öneriyorum bu cihazı. ama aması var işte. aslında kullanımı kolay ancak dili ingilizce olunca bizim defineciler bu dilden çoğumuz anlamıyoruz. bu cihazı aldığımda 21 yaşındaydım. cihazı alıp araziye çıkacam köşeyi dönecem mantığıyla almıştım o zaman. unutmayalım ki dili ne olursa olsun kullanımı ne kadar kolay olursa olsun üzerinde çalışmak cihazı önce bir tanımak lazım. ben bu cihazı kartal başlıkla almıştım bana satan firma küçük başlık 6 metreyi kartal başlık 12 metreyi çeker demişti bende kanmıştım ozamanları. ha cihaz hakikaten güzel cihaz tabi ne beklediğine bağlı cihazdan.

Definecikuzu

Bilgili Üye
Ustalar sizin tavsiyeniz ve tecrübe görüşünüz nedir gti 2500 için. 20-30 cm diyorlar şaşırıyorum. Ya insanlar bilgisiz. Yada benim yoğurdum daha tatlı hesabımı yapıyor bunlar. Büyük başlıkla ve ustalıkla 2-3 mt den alır bulur diyenlermi yalancı yoksa 20-30 cm diyenlermi.
20 30 cm diyenler cidden dediğiniz gibi bı haber el yapımı amatör bir vlf bile 20 30 cm çeker gti kesinlikle 1 metre ve üzerini görür ama şahsen ben 2 3 metre gibi derinliklere inebilecegini zannetmiyorum bazı satıcılar var ya video fln çeken net 2 mt Max 4 metre diyorlar çok doğru söylüyorlar aslında 4 metreye yolcu uçağı veya yolcu gemisi gömülürse cihazları dediği gibi gorur. Onlarında ?