Şimdi Sıra Mağaralarda, Tuzaklara Dikkat

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ben ister isem görselinide sunarım hakikatini de Ekli dosyayı görüntüle 260949ama buna gerek yoktur.Bütün alemi ters köşe edecek kadar delili dahi reelde dostuma elim ile sunarım.Ama ne ihtiyaç duydum buna ne de umutlarla oynamak.En fazla hassas konuların hassas kritik noktalarına yaklaşana ipuçları veririm.Hepsi bu kadar buyrun hodri meydancık öz çekimlerimden bir dirhemcik olsun.
İster isem yalaktan su içmiş krokili taşa bakan kuşun 7 metre sonra ki krokili taşını dahi paylaşırdım .Lakin gerek dahi duymam.
Bende derim ki medeniyet ve farklı işlere baksın halk yormasınlar kendilerini.Çünkü nasipten ötesi yoktur.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Benim adamımın yaslandı kayanın kendisi hem şifreli fügürleri barındırır hemde öküz fügürünün kendisidir kayayı bütün olarak İster isem onuda tam gösterebilirdim.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Tahribat belgelerle ile iş başa gitmez.Yine diyorum medeniyet işleri techir dönemi kaçar ayak saklanan işler vb işlere bakmak daha doğrudur.Eşkiya mevzusuna çok dalmamak gerek.Ama kökten inkar etmekte bu konuda hakikate vakıf olmayanların işidir.

Hoplit

Bilgili Üye
rahatsız olanlar oku benim ismime getirin takip et yoksay var. yoksayı tıklayın oldu bitti. ben balkaya ve diliporis takip ediyorum.

keskingöz arkadaşım sizi yoksaydım. bundan sonra yazdıklarınızı görmeyeceğim için boşa yazmayın.

sizde beni yoksayın oldu bitti.

balkaya ve diliporis arkadaşlar mümkünse bildiklerimizi karşılaştırmak isterim. mümkünse tabi çok insan bilgiyi saklar. mesela ben birazını saklıyom ne yalan söyleyeyim.

balkaya34

Bilgili Üye
rahatsız olanlar oku benim ismime getirin takip et yoksay var. yoksayı tıklayın oldu bitti. ben balkaya ve diliporis takip ediyorum.

keskingöz arkadaşım sizi yoksaydım. bundan sonra yazdıklarınızı görmeyeceğim için boşa yazmayın.

balkaya ve diliporis arkadaşlar mümkünse bildiklerimizi karşılaştırmak isterim. mümkünse tabi çok insan bilgiyi saklar. mesela ben birazını saklıyom ne yalan söyleyeyim.
Selam arkadaşlar : Ben tüm arkadaşlarında bu sohbete katılmalarını isterim, Bir birimize yardımcı ve desdek olmalıyız, Eğer kimse kimseyi yok saymayacaksa yazmaya ve belgeler konusunda bildiğim ve gördüğüm û yazmaya devam ederim . BEN asla bir arkadaşı üzmek kırmak istemem, Biz kardeşiz.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör

Hoplit kardeşim, beni yoksayıp saymaman gerçeği değiştirmiyor. İster yok say ister var say, o senin problemin.
Benim de herhangi birini yok sayıp saymama durumum beni ilgilendirir.
Benim sıkıntım sen ya da yazıların değil.
Benim dikkat çekmek istediğim nokta şudur;

Yılllar aşırı oldu buralardayım ve eşkıya üzerine yüzlerce bu belge ve bilgileri görüp okuyoruz.

Eğer amaç belge paylaşımı ise yüzlerce sayfa duruyor konu içlerinde.

Bir arpa yol alınmış değil bu mevzuuda.

Bilenler de sanki her şeye hakim gibi elimde çok şey var ama şu an açıklayamıyorum tarzı cümleler ile geliyor.

@Root kardeşim hariçtir bu yorumlarımdan. En azından bir fotoğraf paylaşmış ve efsane değil diyor elimde delillerim var der.

İstersem yaparım istersem yapmam cümleleri ile kibire kaçmışsa da, en azından bir veri sunmuş.

Böyle ilerlesin diye temenni ederiz.

Ya da şöyle yapılsın eşkıya başlığı üzerinden,
Belge paylaşım ve kıyaslama diye bir başlık açılsa ordan veri paylaşımı gayet mantıklı olur.

Gelelim sana @Root ;
Anlat bakalım nedir bu öküz meselesi :))

R00T

Profesyonel
Co Admin
@Keskingöz ustam inan ki mevzular çok derin ve riskli o sebepten hiç kimsenin şu eşkiya işleri ile uğraşmasını istemem . Bir vürüs gibidir beyne girdi mi bir kere güzel yapılacak olan işlerede engel oluyor.
Öküz mevzusu ise Aslı bizans kullanıcısı volçandır.Velhasıl vefasız bir öküzdür.Tepik atıyor insana. :D Şu cümlelerde var ise kırıcılık affoluna kibirden değilde sinirden yazdım.Yoksa karışmam dahi.

Hoplit

Bilgili Üye
yoksaydım sonra geri çıkardım meraklıyızya acaba ne dicek diye. evet arpa boyu alınmadı bizde almaya çalışıyoruz.

şunaba bakın isterseniz.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Geçen paylaşılmıştı bu okumuştum hepsini.
Bir çoğunu da biliyorduk zaten.
Belgeseli de var o da paylaşılmıştı geçmiş yıllarda.
Öyle çok yazmasam da, konuların çoğunu okurum.
İyi okurumdur ben.

Tavsiyem, eski açılmış başlıklara da bir göz gezdirmeniz.

Artık tekrara giriyor her eşkıya mevzuu.

Benim de şahsi görüşüm; uğraşılmaması yönünde.

Kolaylıklar diliyorum..

yoksaydım sonra geri çıkardım meraklıyızya acaba ne dicek diye. evet arpa boyu alınmadı bizde almaya çalışıyoruz.

şunaba bakın isterseniz.

@Keskingöz ustam inan ki mevzular çok derin ve riskli o sebepten hiç kimsenin şu eşkiya işleri ile uğraşmasını istemem . Bir vürüs gibidir beyne girdi mi bir kere güzel yapılacak olan işlerede engel oluyor.
Öküz mevzusu ise Aslı bizans kullanıcısı volçandır.Velhasıl vefasız bir öküzdür.Tepik atıyor insana. :D Şu cümlelerde var ise kırıcılık affoluna kibirden değilde sinirden yazdım.Yoksa karışmam dahi.
Anladım ki baya emek vermiş, belirli noktalarına ulaşmışsın.
Ben de istemem isanların heba etsin kendini hayırlısı artık..