Sizce bu kayada birşey var mıdır?

ysmkonosana

Yeni Üye
Ustalarım bu kayanın ve üzerindeki etrafındaki taşların yapısı sanırım horasan harcından yapılmış çünkü elimle bile kazıdığımda kolay dökülüyor. Önünde dikine ve uzun bir muç izi var sanki bilemedim. Üstündeki iki parçalı taş sanki kumdan yapılmış gibi en üstteki büyük parça horasan Görünen yüzü batıya bakıyor. Fazla fotoğraf çekemedim o anda şarjım bitti. Sizce bir müjde alabilirmiyim?fotoğrafı büyüterek kırptım sizin için. Şimdiden teşekkür ederim.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Müjdeyi almışlar zaten :D
O kayada figür var idi, dedektör tutmuşlar, dedektörde ötmüştür ve işlem başlamıştır, gelinen sonuç bu.
fakat ön yüzdeki kanal işimin bitmemiş olduğunu biraz daha derine inin der gibi,
tespit gerekli.

ysmkonosana

Yeni Üye
Müjdeyi almışlar zaten :D
O kayada figür var idi, dedektör tutmuşlar, dedektörde ötmüştür ve işlem başlamıştır, gelinen sonuç bu.
fakat ön yüzdeki kanal işimin bitmemiş olduğunu biraz daha derine inin der gibi,
tespit gerekli.
Eyvallah ustam da derine inerim de nereye doğru ineyim içeri doğru mu dibindeki toprağımı açayım. Bendeki dedektör biraz dandik hani ötmezse ne tarafı kazayım bi yardım usta gördüğün kadarıyla

The Thing

C*
Süper Moderatör
Üst kısımda boşluk tespiti yapma şansın nedir?
Ön yüzün karşı ki kısmında başka kayalık varmı?
Tepelik alan varmı?
Buradaki esas yapı nedir bulmak gerek.

ysmkonosana

Yeni Üye
Üst kısımda boşluk tespiti yapma şansın nedir?
Ön yüzün karşı ki kısmında başka kayalık varmı?
Tepelik alan varmı?
Buradaki esas yapı nedir bulmak gerek.
Ön yüzün karşı tarafı aşağı doğru yamaç ve Kaya parçaları var tam incelemedim Kayanın ön yüzünü karşıma alınca arkası düz arazi sağında bir çam ağacı ve büyük kaya yarısından çoğu toprakta olan yuvarlak çapı 4metre civarı. Solunda ise ağaçlar taşlar falan var biraz tepelik.Bir de burası tarihi biryer ama sahip çıkılmayan bir yer. Boşluk tespiti yapacak bir alet yok elimde başka türlü Nasıl tespit ederim bilmiyorum