Sizce hangisi?

Pscyhe

Engellendi
Toprak ayari ve ayarladiktan sonra kullanimda yanlislik olursa tekrar ayar yapma..tek sorun bu ama kullanimi 5 milyarin altinda alanabilecek en iyi cihazdir bence..kullanip dilini cozdukten sonra cok faydali bir cihazdir..belirtmistim kullanim amacinda faydali farkliliklar oldugundan hem tek tekte hemde derin aramalarda kullanan kisiye faydasi coktur.

Pscyhe saol ustam bilgiler için. İlla sıfır değil , ikinci elde olabilir
vlf yada pulse modellerinde derinlik istiyorum o sebeple pulse diyebilirsiniz. Sizce en iyi hangi cihazda verimlilik iyi olur ?

Pscyhe

Engellendi
heymrpoliceman kardesim ikinci elini 3 4 milyara rahat bulursun..sitede kullanan arkadaslar vardir elbet yardimci olurlar eger elden cikarmak isteyenler varsa tabikim..hem temiz hem kullanisli hemde nerden geldigi kimden aldigini bilmis olursun..benim bildigim jeosonar 3 baslikli kuxuk baslikla tek tek arama orta baslikla 2 mt ve ustu derinlikte buyuk baslik 2 kisi kullaniyor ortalama 5 mt ve ustu derinlikte faydali bir cihaz...bi ara kullandik fayadasinida gordum.derinlik konusunda aradiklarin basliklarina gore yazdim hangisi isini gorur bilemem..ama araziye ciktin tek tek yapacan kullanacagin baslik belli orta dereceli yapacan baslik belli daha derinleri tarayacan onunda basligi belli..o yuzden bir cok faydasi var demistim.tabi suda var kullanacagin arazi yapisida bu alet icin uygun olmali yada tarayacagin alani iyi temizlemen lazim cali cirpi bakimindan cunku ayar konusu bozuluyor carpinca..ama kucuk veya orta baslikta bu sorun pek yok rahatsin ama buyuk bolsukta derin aramada anlatigim duzene dikkat etmen lazim...benim bilgim tecrubem gozlerimlerim bu cihazla alakali bu kadar insallah fayadaki olabilmisimdir sana

Pscyhe ustam kıymetli vaktini ayırıp bu bilgileri verdiğin için çok teşekkür ederim. Hertürlü bilgiye açım ve açığım. Ben lahit bulayım trilyonlar kazanayım derdinde değilim. Bu define benim adıma çok büyük bir hobi ve ilgimi cekiyor. Tarihi birşey bulmak ( bıçak kılıç vs ) ne olursa tutar evime koyarım. Benim çekincem “ iş yapacak çalışacak “ adam akıllı bir cihaz. Senin şuan kullandığın veya başka önerinde varsa özel mesajta atabilirsin hani burda reklam durumu olmasın diye. Ama fikirlerini söylediğin cihazıda düşünüyorum ve bütçemde ona uyar gibi.