Srna

The King1

Member
Iste isaeet dedigin boyla olur. Biktik yalak canak gormekten. Geyik hristiyanlikta kutsal hayvan. Hz.isa nin semboludur. Aslan geyik ve hac genelde ibadet yerini verir. Bu resimdeki isarete gore eski zamana ait cok onemli bir kilise yerleskesini verir. Vaybe bu isaretin oldugu yerde olmak vardi. Iscilik cok iyi.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Benzerini görmüştüm açık ayin alanına yakın bir yerdi ve birde kaya mezarı dış duvarında da görmüştüm iç anadoluda

deli firat

DOĞACI
Süper bir görsel güzel sanatlar öğrencilerinin işi değil ise yani yeni yapılmış bir işaret değilse iyi bir arıştırmayı ve sonumu hak eden bir yer seninde buna göre bir fotolama sonum ve araştırman lazım hakında hayırlısı selametle

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Benzerini görmüştüm açık ayin alanına yakın bir yerdi ve birde kaya mezarı dış duvarında da görmüştüm iç anadoluda
Ustam o gördüğünüz Hititlere ait durum ..bu konudaki ya müze bahçesinde yada örenyeri..oyuzden sadece bu hali var resimin...srna balkanlarda Bambi ceylan maral gazel anlamlarına gelir..

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bu haliyle çerçevelik.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kesin olmamakla birlikte tamamı orjinal olabilecek bu kaya üzeri yontunun sadece boyun ve baş noktalarına kısa zamanda işlem yapılmamış.vücut ve ayak bölgeleri her nedense zımpara görmüş.veya önceden var olan baş bölgesine yakın dönemde vücut ilave edilmiş olabilir.görsel açıdan vücudun oranları gözü doyuruyor.işaret anlamında boynuzlar geriyi göstermiş.arka sağ ayak bileği diğerlerinden ince olması dikkat çekici.vücudun tam ortasında derin olmayan karemsi murçlu alanın içi traştan sonra siyahlaşmış çukur bölge olarak iz yapmış.

Son düzenleme: