Surfer Hakkında Bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Azrad

Engellendi
Selâmun Aleyküm ustalarım.Daha öncede surfer a özel açılmış Dadaş ustanın başlattığı konuda bu işi belli bir aşamaya getirdiğimi yazmıştım.Şuan geldiğim nokta çok iyi bir seviyede birçok deneme yanılma ile bu işi çözdüm diyebilecek durumdayım.Programın proje sorumluları ile yaptığım görüşmeler sonucunda olayın sensör boyutunun bizim anladığımız sensör ile aynı olmadığını anladım.Mevzu şu arkadaşlar elinizdeki el gps leri ile arazide aldığınız veriler tamamen hatalı.Veya herhangi bir siteden aldığınız z değerleri.Gerçek manada büyük harita işleri yapan insanlarda sadece haritacıların kullanım yetkisi alabildiği ortalama 40 bin tl değerlerindeki ölçüm cihazlarindan sadece gerçek değerleri alabildiğimizi öğrendim.Firmanın sensör dediği olay bu aslında.Gerçek değerler.Kullanılan cihaz.Son olarak eski bildiklerim geliştirdiklerim öğrendiklerim derken bu olayı arazide bu cihazları kullanmadan gerçek değeri nasıl tayin eder ve bu işi gerçek manada nasıl eda ederiz tamamlamış bulunmaktayım.Allahın izni ile bu hafta içinde video yu yayınlamayı planlıyorum.Video bittiğinde yeni konu açarak paylaşımı ve kısa bilgilendirmeyi yapacağım.Allahın izni ile böyle bir imkanı tüm abilerimiz kardeşlerimiz güzel bir şekilde kullandıkları takdirde bir nebze olsa işlerin kolaylaşacağı kılavuz olacağı düşüncesindeyim.Kimseden bir menfaatim yok.Dua edin yeter.Lütfen yerlerinizide kimselere vermeyin baktırmayın.Video yayınlandığında kendiniz öğrenin kendiniz bakın.Bir ön bilgilendirme yapmak istedim.

Not: Deneme yanılma etüt işlemlerini bu cihazlara sahip haritacı bir arkadaş ile yaptım.Sonuç harika.

Allaha emanet olunuz.Mevla Hak yoldan ayırmasın..

Diğer konularımada göz atmayı ve degerlendirmede bulunmayı unutmayın..

ÇUBUKLAR İLE İLGİLİ YAZIM

GELİŞMİŞ FREKANS CİHAZ PROJEM(RÖNTGEN)

Özelden yazmayınız..

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Rabbim emeklerinin karşılığını verir inşallah. Hayattaki hiçbir çalışma boşa gitmez, sen bitiremesen bile senden sonra birisi alır geliştirir değiştirir iyi biryerlere getirir. maddi olmasa bile manevi olarak kazanırsın, her duadan payına düşeni alırsın. Temennim; çubuk cihaz,program... gibi pekçok konuda birşeyleri geliştirmeye çalışıp, karşılık beklemeden insanların önüne sunun ustaların herdaim minnetle ve duayla anılmasıdır. Maddi olarakta inşallah karşılığını Mevla verir. Başarılarının devamını dilerim.

Azrad

Engellendi
bozoklu teşekkürler ustam.Kesinlikle maddiyat gözetmiyorum.Maksat insanlar faydalansın daha iyi yerlere gelsin.Kaderin üstünde bir kader vardır.Maddede değil manada ararız gerçeği ve doğruyu.Mevla nasip ederse inşallah hersey hallolur.Yeterki iç alemimiz iyi olsun.

Nasip34

Bilgili Üye
Allah muvaffak etsin, umduğundan fazlasını hayırla versin kardeşim. çok sevindirici bir haber verdin. heyecanla beklemedeyiz :)

baye63

Member
Z değeri konusu başlı başına bir sorun olarak karşımıza çıkıyor.Çalışmalarınızda başarıya ulaşıp paylaşımlarınızı bekliyoruz,kolaygelsin..

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
video yu bekliyoruz....

codex

Aktif Üye
Azrad ustad ALLAH CC razi olsun, videoyu heyecanla bekliyoruz.

ChromaDepth

Yeni Üye
@
Azrad Ustam Merakla bekliyoruz Video nu.Dadaş Üstadın Tüm video ve verdiği bilgeri yaptık Sağolsun..Az eksiklerimizi İşallah senin verdiğin bilgilerle gideririz ALLAHIN İZNİYLE

Azrad

Engellendi
@
Azrad Ustam Merakla bekliyoruz Video nu.Dadaş Üstadın Tüm video ve verdiği bilgeri yaptık Sağolsun..Az eksiklerimizi İşallah senin verdiğin bilgilerle gideririz ALLAHIN İZNİYLE
Ustam inşallah tamamladıktan sonra buradan paylaşacağım iznin olursa konuya etiketleyim sizide haberiniz olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...