• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
merhaba sitede yeni üyeyim, işlediğimiz görüntüyü surfer ve voxlerde renklendirerek detay görmek için yeni renk scalası lazım arkadaşlar, paylaşırsanız sevinirim.
Kardeşim voxlerde yaptığım resimlerin renklerine derinlik katmaktır. Detay görmekle alakalı bir durum kesinlikle yoktur.

Şöyle de diyebiliriz; Sadece beyninde olmasını istediğin hayalin görüntüsünü dışarı verir ama hiçbir zaman göremediğin ve gerçekte var olan şeyleri yansıtmaz diyebiliriz.

espera

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim voxlerde yaptığım resimlerin renklerine derinlik katmaktır. Detay görmekle alakalı bir durum kesinlikle yoktur.

Şöyle de diyebiliriz; Sadece beyninde olmasını istediğin hayalin görüntüsünü dışarı verir ama hiçbir zaman göremediğin ve gerçekte var olan şeyleri yansıtmaz diyebiliriz.
Selam dostum , kavradığım ve uzun süredir denemelerimle şunu anladım evet sistem kesinlikle iş yapıyor ama bazı ayarlar yapılmadan görüntü vermiyor . Sizin kullandığnız ve koyduğunuz videodaki şekillerle bulmak mümkün değil , zaten sizde biliyor bu yüzden konuyu kapattırmışsınız bu konu içerisinde yanlızca nilin tam anlamıyla bunu bildiğini düşünüyorum . Oda kendi çalışma faktörünü zaten paylaşmak istemedi insanlarda fazla yol katedemedi .

Benim şahsi fikrim bu konunun üzerine kesinlikle gidilmeli ama herkese açık bir bölümde değil bu konuyla gerçekten ilgilenmek isteyen kim olduğu ismi cinsi belli olanlarla bir grup kurulmalı herkes çalışmalarını paylaşa paylaşa deneme yanılma yöntemiyle asıl sistemin bulunmasının mümkün olduğunu düşünüyorum ... Whatsapp veyahut farklı bir platform veya bizzat canlı görüşme hepsine uyabilirim yine aynı düüncelerde olan bu işe emek vericek birileri varsa elimden gelen performansı sergilerim @dadas_25

espera

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İnsanlar doğrudan define bulma noktasına girmiş ve hep başarısız lmuş ama yol tamamen yanlış , örneğin z değerine haritanın verdiği rakım değerini yazmak ne kadar mantıklı ? :)

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İnsanlar doğrudan define bulma noktasına girmiş ve hep başarısız lmuş ama yol tamamen yanlış , örneğin z değerine haritanın verdiği rakım değerini yazmak ne kadar mantıklı ? :)
Bak bkardeşim ben kendi noktalarıma bile bakmıyorum. Sadece hatra binayen rica edenlere bakıyorum. Çünkü bu programlarla gerçek veriler olmadan derinlilk alamazsın. Aldığını idda edenlerin hepsinin yalanını ortaya çıkardım.

Bu programı öğretmemin amacı insanların sırf merak için saahtekarlara para ve boşa emek harcamamaları adına yayınladım. İsteyen kendi baksın diye. Bu sadece sizin aklınızın karışmasına sebep olur. Boş yere emek harcarsınız.

Buradan öğrenerek facede bana öğretmeye kalkışanlar oldu. Para karşılığında sen göm ben sana yerini ve derinliğini söyleyeyim diyenler bile mevcut. Yaptıkları sahte programa bile akıl almaz para tekli edenler mevcut. Benim sizlere önerim bu programın peşini bırakın ve boş umutlarla kendinizi ve emeklerinizi boşa heba etmeyin.

Not: Ben bu programda sadece boşluk ihtimalini söyledim. Bunun dışında ne metal ne gaz nede başka birşey görmedim ve idda etmedim.

Son düzenleme:

melhame

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam dostum , kavradığım ve uzun süredir denemelerimle şunu anladım evet sistem kesinlikle iş yapıyor ama bazı ayarlar yapılmadan görüntü vermiyor . Sizin kullandığnız ve koyduğunuz videodaki şekillerle bulmak mümkün değil , zaten sizde biliyor bu yüzden konuyu kapattırmışsınız bu konu içerisinde yanlızca nilin tam anlamıyla bunu bildiğini düşünüyorum . Oda kendi çalışma faktörünü zaten paylaşmak istemedi insanlarda fazla yol katedemedi .

Benim şahsi fikrim bu konunun üzerine kesinlikle gidilmeli ama herkese açık bir bölümde değil bu konuyla gerçekten ilgilenmek isteyen kim olduğu ismi cinsi belli olanlarla bir grup kurulmalı herkes çalışmalarını paylaşa paylaşa deneme yanılma yöntemiyle asıl sistemin bulunmasının mümkün olduğunu düşünüyorum ... Whatsapp veyahut farklı bir platform veya bizzat canlı görüşme hepsine uyabilirim yine aynı düüncelerde olan bu işe emek vericek birileri varsa elimden gelen performansı sergilerim @dadas_25
Evet usta açık seçik olmuyor illa birileri burnunu sokacak konuya ortada olunca.

Üst Alt