Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

fakir84

Engellendi
@Nil biraz da yazmak zorundaymısım gibi hissettim @Bilal Bey beyden öyle bi öneri gelince..tabi ki sizden bi talep alamadık ama yine de size borcluyuz kabul etmis olsaydınız daha bi rahat olurdu icimiz :174:.

Son düzenleme:

romAntik

Bilgili Üye
@Nil biraz da yazmak zorundaymısım gibi hissettim @Bilal Bey beyden öyle bi öneri gelince..tabi ki sizden bi talep alamadık ama yine de size borcluyuz kabul etmis olsaydınız daha bi rahat olurdu icimiz :174:..dükkan açma işini biraz erteledim simdilik arabayı degistircem hanıma bi kac hediye falan öyle degerlendircez :200:
kardeş binkere hayrını görün..yalnız çok açık etmeyiniz...dillendirmemeniz hayrınıza olacak...

fakir84

Engellendi
allah razı olsun romaNTİK ustam..tavsiyeniz icin tesekkür ederim..öyle aman aman bi seyler bulsak ne bilim hazine falan kaldırsak birtek nokta falan yazmazdım ama bu ufak bi hediye gibi oldugu icin pek sakınca görmemistim ama tavsiyenize uyucam tesekkür ederim..

romAntik

Bilgili Üye
allah razı olsun @romaNTİK ustam..tavsiyeniz icin tesekkür ederim..öyle aman aman bi seyler bulsak ne bilim hazine falan kaldırsak birtek nokta falan yazmazdım ama bu ufak bi hediye gibi oldugu icin pek sakınca görmemistim ama tavsiyenize uyucam tesekkür ederim..
yazdığın msjların (konuyla alakalı geçmiş msjlarda dahil) sorunlu kısmlarını sil yada değiştir derim....

Bilal Bey

Member
fakir84 değerli kardeşim hayırla helalinden bolca yiyin. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla babında yazdım. Yoksa siz dahil kimse yapılan iyiliğin altında kalmak istemez. Genel bir hatırlatma gibi düşünün yazdığımı.
Ayrıca sizin traktörün köteni de bayağı kuvvetliymiş. Müzeye haber verdiğiniz iyi olmuş :)
Nil hanımın böyle bir talebi olmadığına özel mesaj aracılığıyla bizzat şahidim. Umarım iyi niyetinin karşılığını fazlasıyla alır. Bu konuda herhangi bir zan oluşmasın.

lazopo53

Member
yorumlarınızı bekliyorum

bir ve iki de saydam 4,3.resime saydam reserve edildi.4.resimde saydam5 reserve edildi. inşallah olumlu sonuçlar çıkarırsınız üstadlar

Sahinler

Aktif Üye
bir ve iki de saydam 4,3.resime saydam reserve edildi.4.resimde saydam5 reserve edildi. inşallah olumlu sonuçlar çıkarırsınız üstadlar
Selam aleykum tüm arkadaşlara valla bisi itiraf edicem bu konu açıldı açılalı takip ediyorum bende yapayım diyorum yapamıyorum bazı arkadaşlardan rica ediyorum ama olmuyor sonunu da nasip deyip teselliye bağlıyorum
Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah

deli firat

DOĞACI
deli fırat Ekli dosyayı görüntüle 184651 sağ alta doğru olan toprakta metal sol üst köşe ise metalli oda
Emegine saglık ustam işte bu yüzden seviyorum bu siteyi kimse karşılik beklemeden herkese yardımcı oluyor ya ayrım yapmadan kimin elinden ne geliyorsa kendi konusu gibi yardımcı oluyorya işte bizim farkımız herkese sevgi ve saygılar selametlen

Nil

Engellendi
rica ederim ustam
Emegine saglık ustam işte bu yüzden seviyorum bu siteyi kimse karşılik beklemeden herkese yardımcı oluyor ya ayrım yapmadan kimin elinden ne geliyorsa kendi konusu gibi yardımcı oluyorya işte bizim farkımız herkese sevgi ve saygılar selametlen