Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

Nil

Engellendi
pusula17 artik sende kendi basina , analiz yapabilirsin

saftilki

Moderatör
Moderatör
arkadaş bu tr topoloji haritası img uzantılı, mapseurce'ye nasıl akuple ediyorsunuz?

pusula17

Engellendi
arkadaş bu tr topoloji haritası img uzantılı, mapseurce'ye nasıl akuple ediyorsunuz?
ORdaki pc nin yanındaki xp yi indirin 150 mb filan.
Kurun sourceyi açın görünüm deyip ürüne geç deyin orda harita yazacak tıklayıp harita açılacaktır.

Wise99

Aktif Üye
dadas_25 usta oncelikle eline saglik
Gereken bilgi için gzl paylasim nedeni şu
Uydudan yer bakmak yerine surfer sen yer bakmak cok daha mantikli yani şunu diye biliriz bu programla %30 ihtimalle bir yere bakip en azindan varmi yok mu diye bakabilirz bize yardımcı olarak cihaz alan arama görüntüleme ve surferi ek olarak ekleyebiliriz buna hem fikirim
Simdi sorum olacak peki usta su denemeleri yaptigin yerlerde araştırma ve sonuç nasil oldu denemen oldumu sonuclari neler ihtimalleri yuzde kac dogrulukla derecesi kaç cvp verirsen sevinirim

Nil

Engellendi
Wise99 tesadüfmüdür yoksa reel midir bilmem, ben bizzat iki ayrı yerden metal aldım, birde boşluk açtım, bu sistemin var dediği alanda yeraltı görüntüleme ile noktalama yaparak .hatta video dahi çektim kanlı canlı ,ortam müsait olsaydı paylaşıcaktım

Nil

Engellendi
pusula17 dadas_25 ustamın yöntemini kendisi çook daha iyi bilir ama benim yöntemde küçücük bir ayrıntı bile atlansa verilerde hata oluyor

Wise99

Aktif Üye
Nil ins dediğiniz.gibidir ben inanmiyorum programla topragin yapisini görmesine sen dogru dersin bulabilirsin yani ins herkes bulur metal bosluk vs.
Toprağa hic görmeden ellemeden frekans ile baglati kurmadan sadece programla topragin altini görmek bir resim cikarmak ona gore hareket etmek ne denli inandirici ben burda şüpheliyim

Nil

Engellendi
Wise99 zaten ben iddia etmiyorum.tesadufmudur yoksa reelmi bilemiyorum. Asil isi yer alti goruntuleme ile yaptim zaten .

timur964

konularim
koordinat bilgileri görunur yayın yapmayalım sıkıntı çıkmaması için tedbiri elden bırakmayın

Nil

Engellendi
timur964 ustam o koordinattaki hedef cikarildi .hatta kitapligima koydum yemek tabagi buyuklugunde bir bronz curufu .saygilar