Suyun içinde bile kaya mezarlar var

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır hakli..mesela yaz ayindayiz sukar azalmis sekilde su anda git suyun icindeki yapilari gorebiliyorsun...ama giremezsin gozetleniyor orasi bi cok gorevli balikci ayagina doga sever cevre fotocusuyum ayagina ordalar...bi dalmaya kalk yada gorunurde bi is yap hemen cokuyolar..ben oralara gitmem mesela ama obur uucndaki kisimdayim gene olanlar var ama oraya gore daha sessiz sedasiz bir cok oda tespitim oldu göl manzaralı..bafa gölü avşar gölü etrafi nimet nimet yemek isteyene..bu isi biliyosan ekipmaninda varsa eger 1 gun gez nerden baksan 10 tane oda bulursun...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mhmt82 sen beni ve konularımı. anlamamışsın. Yoksa böyle gider yapmazdın.. Ben evde boş oturmuyorum.engelim var ayaam da az kaldı. Düzelecek. Ben hep sahadayım. . Arkeologlarla tarihcilerden bilgi alıp kendimi geliştiriyorum. kazma kürek amelelik yapmiim diye. Açtığım konularda. Buradaki insanlara zerre kadar katkım olmadıysa bana yazıklar olsun. Bilen bilir bilginin kıymetini.. Kamhi Leonard Jookerturk OsiriS Keskingöz mayhem bozoklu uçmuş Mehmet_mehmet ve adını unuttuğum birçok arkadaş seninle aynı fikirdeyse.. yazmam bişey.. Dahada.. Canın solsun. Kardeş

Mehmet_mehmet

Engellendi
Mal bulanındır ustam allah hayırlı zamanda sağlıklar nasip etsin... Sen dert etme bir şeyi senin açtığın konuların sadece başlığı bile konu başlığı bile okuduğum zaman sizin değerli abim ne kadar yüksek bir kültür bir edebe sahip olduğun anlaşılıyor allah güzel altın hazineler pırlantalar :)nasip etsin

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır kardeş senın bu yazından sonra yazdıgımı tekrar okudum ve yazdıgım şey belli gelirmiş gidermiş yok.şaka bşr yana diye yazı ekkemişim gırgır olsun diye..konuya başkalarını ekleyip nasıl bir algı oluşturnaya çalışıyorsun ve neden yaptığını anlamadım..sen yazdıklarımı bir daha oku tekrar yaz istersen.seni tanımam etmem seninle ne işim olur arkadaşım.yazdıklarından biri faydalanırsa ne mutlu sana ne mutlu ona..ama şu oluyorki senle alakalı bir konuya yazmamak lazımmış..

Jookerturk

Bilgili Üye
Mal bulanındır sen boş beleş işlerin yorumcusu değilsin. Diğer ustalarımız da öyledir. Tercübesi olana saygım her zaman sonsuzdur.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Güzel görseler emeğine sağlık Ekli dosyayı görüntüle 224575 burdan şu manzaryı keyifle seyredersin
Ustam bakma sen sosyal medyada haberde çıkan caydırıcı konulara..inankii son yüzyılda bulunanlar daha bakir olanların ..yüzde onunu geçmez.ülke genelini düşünürsen bana gömü olmayan antik yer olmayan yer tarif edin desem edemezler..

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
en sevdiğim ya laaa