Talan Edilmiş Kaya Mezarı

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu güzel görsel örnek şöleni için teşekkür ederim. Harika görseller. :4:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
kazama kardaşım,
ellerine sağlık.
Sabit konulara alıyorum.
Arasıra bakarız inşallah.
Katkı sunmak isteyen kardaşlarımız olursa album daha zenginleşir inşallah.

Ömer19

Yeni Üye
Arkadaslar yardima ihtiyacim var bir kaya buldum kayanin uzerinde kayadan bir tabaka daha var mermere benziyo yanindaki kayada da ters v isareti var bu tabakayi kirdik ve altinda su kanali yapilmis hemen yanindada bu kayaya yaslanmis tasda oyulmus ucgen var giris ne tarafdadir bi yardimci olursaniz sevinirim

Hayyam

Yeni Üye
Mezarları n zemin altlarını yoklamani tavsiye ederim

Feda

Bilgili Üye
kazama ofisten öğle yemeğine çıkıyodum,senin görselleri nasıl sevdiğimi bilirsin,hadi dedim şuna da bakiyim öyle çıkıyim,yemin ederim gözüm değil karnım bile doydu.nası görmemişim ben bunu nisandan beri.çok teşekkürler emeğine sağlık...

İstnblaybrs

Aktif Üye
Tüm emeği geçenlerden Allah razı olsun inşallah.Mükemmel örnekler olmuş.Okumak veya dinlemekten ziyade görmek ayrı bir keyif ve şahane bir öğrenme oldu düşüncesindeyim :)

İstnblaybrs

Aktif Üye
Bir önceki başlıkta işaretler öncesi ve sonrası başlıklı bir konu vardı.Gördüğümde çok sevindim çayımı alıp heyecanla oturdum pc başına lakin çok kısa sürdü ):
üstadlar müsait olabildikleri sürece eğer konuyu devam ettirebilirseler bizleri çok çok mutlu ederler.Tüm emeği geçenlerden rabbim razı olsun inşallah...