Talan Edilmiş Kaya Mezarı

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bir önceki başlıkta işaretler öncesi ve sonrası başlıklı bir konu vardı.Gördüğümde çok sevindim çayımı alıp heyecanla oturdum pc başına lakin çok kısa sürdü ):
üstadlar müsait olabildikleri sürece eğer konuyu devam ettirebilirseler bizleri çok çok mutlu ederler.Tüm emeği geçenlerden rabbim razı olsun inşallah...
Profilimden açmış oldugum konuları inceleyebilirsiniz .

:3:

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Yerinde olsam ihmal etmem
Ne varsa açılan yerlerde özellikle kaya mezarlarında
Nasılsa açılmış giden gitmiş zihniyeti var
Çok zor binde bir veya başına sıkıntı gelmiş bir yer olmadıgı müddetce imkansıza yakın bir ihtimal .
Mezarı açanların ilk hedefi etraftaki küpler kap kacak , sonra iskelet ,daha sonra eğerki mezar yapısı hediyeler kapalı ise onu aramak .Bunu günümüzde en kötü dedektor bile olsa tepki verecek durumda çünkü yüzeysel oluyor duvara ve tabana yoklama mutlaka yapılıyor .Hadi diyelim ilk açan sevinçle mutlulukla hoplaya zıplaya gitti , sonradan gelenler açılmış olsa bile yoklama çekiyor bu gelenler yüzlerce binlerce .Yani bu hoplaya zıplaya giden arkadaştan sonra ilk sen denk gelmen lazım :) .Yani tespit doğru ama bizdeki zihniyet balığın kılçığına kadar değerlenidiyor :)

İstnblaybrs

Aktif Üye
Tabiki üstadım zevkle.Teşekkür ederim tekrar emeklerin için

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Çok güzeldi eline sağlık ustam. Bizlere 3 metreden başlayıp 15 mt. Kadar uzanan yerler kaldı artık ? el-alem neleri götürmüş