Taş-Kaya-Horasan Kırma Teknikleri

Definecikuzu

Bilgili Üye
kardeş bak sana ne diyorum, aynı şekilde zemine yapışık kaya horasan ile yapıştırılmışi sağlam manivelam vardı, alttan bir yer oydum açyım ordan soktum biraz krikoyu vurdun hemen indi yerinden bende şaşşırdım inan, ama o taş kalkınca iş biter mi? devamında daha neler var? öyle kolay yok maalesef adamlar varını yoğunu koymuş, tabii ki kolay olmayacak, kırmadan etmeden çok zor, mutfak tüpü nü nasıl patlatacan onu da bilmiyorum ama, o da sıkıntı olabilir, sonuçtatehlikeli madde, öncelik can güvenliğiniz olsun kardeş,
Sağol ustam mutfak tüpünü altı biraz esip koyacağım beze de benzin döküp üstüne bezi atacağım altinida odunla destekleyip uzaktan ateşe vereceğim piknik tüpü 15 dk içinde patlıyor ama inan ki gücü yetmiyor mutfak tüpünü patlattiktan sonra hala kirilmazsâ senin dediğin kriko iş görebilir krikoyu denersem buraya da yazayım iş gördü görmedi diye

R00T

Profesyonel
Co Admin
Çubukla tespit yapıldı çubuğa 0ek guvenmedigim için yakında başka cihazlarla da bakılacak bakın üstteki taş ile alttaki TS arasında ince bir cizgi var ve cizginin içini kazidigimizda macunumsu bir madde çıkıyor
Çubuk doğal yada yapay yol ile yapıştırılmış - yapışmış beyaz maddeyi çekmiş ise bişey diyemeyiz.Bu çubuğun hakkıdır maddede ki minarelden etkilenir. birde cihaz tespiti ile teyit gerektirir.
Kasa kapağı bu model kapatılmaz tuhaf yinede bakmak lazım belli olmaz.