Taş-Kaya-Horasan Kırma Teknikleri

Definecikuzu

Bilgili Üye
Usta benim işler farklı koleksiyona giricek iş olucak sen devam et ben takip ediyorum senin konularını iyi gidiyorsun masallahin var cihazlar taş kırıcalar falan
Sağol ustam bi şeyler koparmaya calisiyoz sezonu bı açsak gerisi gelecek te bu sene sanssizligimiza denk geldi açıkçası ?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ah be hocam hüzünlendim şimdi kartuş elime geçti de o tozdan bir türlü bulamadım bulsamda Hilti yaktım delmiyor agzina tukurdugumun taşını
Yuzeyinde 5 cm derin 20 cm capli yara ac
Tas asitini dok zabaa gel bak yarali yerden tirtiklayarak ufalt kayayi
Gomu varsa carede vardir

R00T

Profesyonel
Co Admin
Beyaz krem taş kasalar için idealdir.Sen bu taşa bir cihaz tutup değerli tespiti yaptın mı.Belki doğal haldedir.Belkide kasadır.Kasa olsa kapak emaresi görünürdü.Değer tespiti olayı aydınlatır bence.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Beyaz krem taş kasalar için idealdir.Sen bu taşa bir cihaz tutup değerli tespiti yaptın mı.Belki doğal haldedir.Belkide kasadır.Kasa olsa kapak emaresi görünürdü.Değer tespiti olayı aydınlatır bence.

Benim.soracagim soruyu ustam sormus.
Bu cevabi alinca ona gore devam edelim.

Birde burayla alakali konu actiysaniz o konunun linkini atarsan sevinirim.
Sanirim yanlis isle mesgulsunuz.

Definecikuzu

Bilgili Üye
Çubukla tespit yapıldı çubuğa 0ek guvenmedigim için yakında başka cihazlarla da bakılacak bakın üstteki taş ile alttaki TS arasında ince bir cizgi var ve cizginin içini kazidigimizda macunumsu bir madde çıkıyor

Definecikuzu

Bilgili Üye
Benim.soracagim soruyu ustam sormus.
Bu cevabi alinca ona gore devam edelim.

Birde burayla alakali konu actiysaniz o konunun linkini atarsan sevinirim.
Sanirim yanlis isle mesgulsunuz.
Ustam bende çok ugrasmazdim buraya ama o krem rengi taşın altına sikistirlmis yumruk kadar 4 5 taşı görünce düşüncem değişti doğal taşın altına ufak taşların sıkışmış olduğu nerede görülmüş

Definecikuzu

Bilgili Üye
Çubukla tespit yapıldı çubuğa 0ek guvenmedigim için yakında başka cihazlarla da bakılacak bakın üstteki taş ile alttaki TS arasında ince bir cizgi var ve cizginin içini kazidigimizda macunumsu bir madde çıkıyor
Xp deusla bakıldı ama mineralli bir arazi hassasiyet ayarıni baya bı düşürdüm otamatik olarak cihaz da aşırı koreldi tekrardân bir pulse ve vlf ile teyit yapilacâk

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Senin kayaya birde @jeolog usta baksın. Yapıştırma dediğin yerin dogalmi yapaymi olduğunu en iyi o bilir. @Mal bulanındır ustam akfilide yasakladılar. Şerefsizin biri akfille saldırı düzenlemiş ondan dolayı bazı evraklara tabi tuttular alinabilmesini...