taze cikmiş sicacik simit gibi kilise

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@Turko ustam #evdekal ayaana mali goturuyolar simdi buranin ustunu brandayla ortup pipetle emerler iligini kemigini somururler yazin gezeriz sesimiz yanki yapar boş olacagi icin

Phoenix00

Aktif Üye
Emerler tabi ustam bugun sosyak medyada at ustunde bı okçu işareti vardı yorumları bı okuyayım dedim ha bire bize sallamışlar defineceler bunu parcalar vs bir araba dolusu laf soylıyorlardı şimdi asıl hırsız ve hayinler dediğiniz gibi o brandanın altındin yürüteceklerdir. Bunlardan hiç bahsedilmiyor

Mal bulanındır

Emerler tabi ustam bugun sosyak medyada at ustunde bı okçu işareti vardı yorumları bı okuyayım dedim ha bire bize sallamışlar defineceler bunu parcalar vs bir araba dolusu laf soylıyorlardı şimdi asıl hırsız ve hayinler dediğiniz gibi o brandanın altındin yürüteceklerdir. Bunlardan hiç bahsedilmiyor
Yok hacim siyasiye kacmayak tadini cikarak ortamin.hani defineci buluyo ellerinden alinip hazira konuluyo yaa sende akilli ol onlarin sit yaptigi yerin siniri disinda kazi calismasinin gidis yonunde calis hazira kon bir adim onde ol.sit disinda diyiim bak.....

Turko

Uzman
@Turko ustam #evdekal ayaana mali goturuyolar simdi buranin ustunu brandayla ortup pipetle emerler iligini kemigini somururler yazin gezeriz sesimiz yanki yapar boş olacagi icin

Haberim var çıkaran firma Manavgat ta benim şantiyede kaba işlerimi yapıyordu . Yeni çıkan bir mevzu değil 15 Mart'ta yerinde gördüm. Belliydi öyle olacağı uyardım birşey olmaz dediler. Mevcut tarihi yapıya destek temeli için onay vermiş belediye alma işi dedim sıkıntı yaşarsın mecbur para lazım dedi. Yapacak birşey yok hayat diyoruz.

Mal bulanındır

Canakkale biga parion antik kentinde yönetici sınıftan bir kadına (Ana Kraliçe) ait mezarda, çeşitli takıların yanı sıra, ölü hediyeleri de bulundu. Mezarda altından yapılmış, uçları aslan başlı bir zincir kolye, bir çift nikeli küpe, altından zeytin yapraklarıyla süslenmiş bir diadem-saç bandı, altın saç iğneleri, bronz yüzükler ve bir altın dil altı sikkesi bulundu. Kral’a ait olduğu saptanan lahitte ise, iki altın dil altı sikkesi (levha) ve meyveli zeytin dalı biçimli üç altın taç çıkarıldı. Kazı da ayrıca, uçları keçi ve aslan başlı, altından bir zincir kolye, bir çift aslan protomlu altın küpe, yakut taşlı bir altın yüzük ortaya çıkarılmis