TERO VIDO TVPI Pro Edition almak istiyorum

ömer z

Member
TERO VIDO TVPI almak istiyorum.daha önce kullanan varmı. nasıl bir cihaz

yardımcı olurmusunuz lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hostia

Moderatör
Moderatör
kullanmadım sadece inceledim defalarca inceledim üreticiyi inceledim bana göre lorenzden daha iyi. zaten lorenz devri bitti şimdiki sistemler aynı baston gibi. istersen benim konulara bak pulse araştırması yaptım orada yazmıştık.

al bak buldum.

ömer z

Member
yaklaşık 5 yıldır cihaz alma düşüncesindeyim.çok araştırdım.cihazı olan arkadaşlar denk geldi.ama bir türlü gönül rahatlığıyla tamam cihazımı buldum diyemedim.en fazla 3 metreye kadar toprak altında farklı bi madde varmı yokmu bana göstersin yeter.ama nerdee.en son loranz z1 düşünüyordum alacaktım ki kullanımı çok zor hep ayar yapman gerekiyor dediler.bi türlü karara veremedim. şimdi kesin niyetim TERO VIDO TVPI çeşidinden birini almak.en mantıklısı o geldi.ama yeterince piyasada bilgi yok.alanıda kullananıda denk gelmedi.ne yapacağımı bilmiyorum hala kararsıım.30-35 bin kadar bir bütce ayırdım.

Dedektorburada

Moderatör
Moderatör
@Dedektorburada
Ilgili markanin satisini yapiyorsunuz diye biliyorum.
Ilgilenebilir misiniz ?
Merhabalar,

Öncelikle şunu belirtmeliyim, Tero Vido markasının ilk Türkiye Distribütörü bizdik ancak şuan Depar.

Tero Vido TVPI modeli ilk çıktığında yaptığımız testlerde maalesef hayal kırıklığına uğramıştık. O sebeple o modeli satmama kararı almıştık.

Bu marka ile ilgili herhangi bir sorunuz ve talebiniz olur ise lütfen Depar ile iletişime geçiniz. Sizlere yardımcı olacaklardır.

Teşekkürler

Dedektorburada.com Team

ömer z

Member
Merhabalar,

Öncelikle şunu belirtmeliyim, Tero Vido markasının ilk Türkiye Distribütörü bizdik ancak şuan Depar.

Tero Vido TVPI modeli ilk çıktığında yaptığımız testlerde maalesef hayal kırıklığına uğramıştık. O sebeple o modeli satmama kararı almıştık.

Bu marka ile ilgili herhangi bir sorunuz ve talebiniz olur ise lütfen Depar ile iletişime geçiniz. Sizlere yardımcı olacaklardır.

Teşekkürler

Dedektorburada.com Team
Nasıl bir hayal kırıklığı. İçimdeki bütün şevki alıp götürdünüz şimdi. Çok derin değil 3 - 4metrede farki Bi maddenin varlığını göstersin yeter. 25-30 bin liralık önerebileceğiniz elinizdeki en iyi ürün hangisi sizce. Hiç alışverişim olmadı ama Depar da kurumsal marka tarzı duruyor güvenilir gibi geldi bana. Ticari kaygı sonuçta ama güvenmediği ürünü satarmı onuda bilemedim.

Dedektorburada

Moderatör
Moderatör
Nasıl bir hayal kırıklığı. İçimdeki bütün şevki alıp götürdünüz şimdi. Çok derin değil 3 - 4metrede farki Bi maddenin varlığını göstersin yeter. 25-30 bin liralık önerebileceğiniz elinizdeki en iyi ürün hangisi sizce. Hiç alışverişim olmadı ama Depar da kurumsal marka tarzı duruyor güvenilir gibi geldi bana. Ticari kaygı sonuçta ama güvenmediği ürünü satarmı onuda bilemedim.
Merhaba,

Tero Vido markası ile ilgili yorum yapmanın çok doğru olduğuna inanmıyoruz. Bu markanın temsilcisi artık Depar.
Bu marka ve ürünleri ile ilgili sorularınızı Depar'a iletmeniz çok daha isabetli olacaktır.
Depar firması oldukça kurumsal ve profesyonel bir firma. Sizi bu konuda sizleri bilgilendirecektir.

Saygılarımızla,

Dedektorburada.com Team