Tılsım Çeşitleri, Tılsım Nasıl Bozulur, Cinler ve Halüsinasyon

murat5164

Bilgili Üye
Yazdığı evet doğru bi miktar birakicaksin ve 5/1 sadaka verceksin.

s.goekmen

Aktif Üye
slm
cinlerin vs altınla maltınla hiç bir işi olmaz beyler
bişeyler gördüm diyenler genelde halüsinasyon görür
buda genelde caydırma amaçlı kullanılan bitki gibi malzemelerin karışımı ile elde edilen maddelerin tesiri ile olur
o kadarda gerizekalı değiller bu cinler

Safakk

Bilgili Üye
İnşallah denk gelmesin onlara usta ozaman anlarsın altınla ne işleri olur cinlerin evet bazen halisyon görürsün kazı yerinde ama bulaştırma kendini onlara diyorum

Metalicvoice

Operatör
Cin tılsım büyü sihir vardır.
Ancak tesiri Allah cc yaratır.
Bazen koruduğu kullarına tesir yaratmaz. Bazen de oluşan tesir zarar vermez. Bazen de hastalık halini alan çarpılmanın belli bir zaman sonra şifasını verir. İmtihan gereği hikmetli işleri Allah cc kendisi bilir...

Her insanın kendine musallat olan şeytanı vardır. Bu sebeple çalışma ortamında yorgunluk ve vesveseden ötürü bunalma yaşanabilir. Bu halisülasyona yol açabilir. Pislolojiyi bozup evde korkulu rüyalara da sebep olabilir. Bununla birlikte gün gibi zahir olan işler halisülasyon değil, cinlerin kendi çevirdiği filimlerdir. Alemleri yaradılışları farklıdır. Bu gizem nedeniyle onlar üzerinden insanları kandıranlar da oldukça çok. Temkinli maddi manevi donanımlı olmak şart. Korunma ayet ve duaları ile En büyük hazinemiz olan imanımızı muhafaza şartıyla gavurların dahi uyguladığı tekniklerle bazı engeller aşılabilir. Bunu yapacak olan kişinin manevi durumu çok önem arzeder...

Allah cc bütün sıkıntı ve şerlerinden muhafaza buyursun vesselam...

The Thing

C*
Süper Moderatör
Metafizik bir varlığın fiziki bir nesne ile işi olamaz tabi ki de;
Onların bölgesine, mahaline yada tapındıkları yerlerde senin fiziki bir müdahalen olursa o zaman uyarı gelir, dikkate almaz isen musallat başlar, bu gibi yerlerde koruma yada ayetler işe yarar mı yaramaz mı tartışılır.
Fakat onlarla iş birliği yapılarak ayin edilmiş, kan akıtılmış, mühürlenmiş yada başka bir deyişle tılsımlı bir alana denk gelirsen orada da uyarı gelir, devamı halinde çarpılma ile son bulabilir, bu gibi bir alana denk geldiğinde almış olduğun koruma,ayetler yada bölgede uygulamış olduğun bir takım düzeneklerde işe yaramaz, çünkü zamanında onları buraya bağlayıp giden zatın ritüeli ile senin ki farklıdır, uyuşmaz!Hoca da bir işe yaramaz.
Çok eski dönemlerde insanların bu varlıklar la bu gibi işleri olmuştur, özellikle kilise, kült alanı, ayin yeri gibi yerlerde din adamları bu canlıları bu gibi işlerde kullanmışlardır.

Safakk

Bilgili Üye
Evet usta aklısınız bu konularda ama sayfada bu tür olaylara denk gelmemiş iç bir bilgisi olmayan hayatında cinlere denk gelmeyen arkadaşlar bazen burada boş konuşuyor bilgisi olan ustalarada saygısızlık ediyor ben üzülüyorum bilgin varsa konuş yoksaa dinlemiyi öğrenemedik nedense.

30061977

Engellendi
İnşallah denk gelmesin onlara usta ozaman anlarsın altınla ne işleri olur cinlerin evet bazen halisyon görürsün kazı yerinde ama bulaştırma kendini onlara diyorum
onlar kimki.
6 yaşımdan beri bulaşmaya çalışıyorlar.
kaçırma teşebbüsünde bile bulundular beni.
hadi ya güçleri yetmemiş 6 yaşındaki bir çocuğa. boş verin bunları insanları korkutmaya çalışmayın. biz sulalece uşşaki tarikatı mensubuyuz. bu cin dediginiz varlıklar. bir alem insanlar bir alem.
HZ.Murre cin padişahı. aynı zamanda müslüman ve sahabi.
turkiyede onun hükmü geçer.
onu seven ve sayan kimseye hiçbir cin musallat olamaz zarar veremez

30061977

Engellendi
Metafizik bir varlığın fiziki bir nesne ile işi olamaz tabi ki de;
Onların bölgesine, mahaline yada tapındıkları yerlerde senin fiziki bir müdahalen olursa o zaman uyarı gelir, dikkate almaz isen musallat başlar, bu gibi yerlerde koruma yada ayetler işe yarar mı yaramaz mı tartışılır.
Fakat onlarla iş birliği yapılarak ayin edilmiş, kan akıtılmış, mühürlenmiş yada başka bir deyişle tılsımlı bir alana denk gelirsen orada da uyarı gelir, devamı halinde çarpılma ile son bulabilir, bu gibi bir alana denk geldiğinde almış olduğun koruma,ayetler yada bölgede uygulamış olduğun bir takım düzeneklerde işe yaramaz, çünkü zamanında onları buraya bağlayıp giden zatın ritüeli ile senin ki farklıdır, uyuşmaz!Hoca da bir işe yaramaz.
Çok eski dönemlerde insanların bu varlıklar la bu gibi işleri olmuştur, özellikle kilise, kült alanı, ayin yeri gibi yerlerde din adamları bu canlıları bu gibi işlerde kullanmışlardır.
ustam anladığım kilise lerde bu varlıklar var.
oradaki malzemeyide alamazsın diyorsun öylemi.
yokyaaaaa.
kilisenin yerini tepeden paletliyle açtım.
2 mahsen gibi oda buldum.
100 den fazla yılanı katlettim.icerisini yangın yerine çevirdim. akrep yılan ne varsa hepsini yaktım. 3 mezar açtım içerde yakın zamanda foto ve video paylaşımı yapacağım.Ekli dosyayı görüntüle 248275 temsili resim.
@Mal bulanindir
@bulursamkader

bu 'na benzer işçilikli bir lahitten ne çıkar acaba 3 adet var

Son düzenleme:

The Thing

C*
Süper Moderatör
İyi yapmışsın tebrikler sana.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
ustam anladığım kilise lerde bu varlıklar var.
oradaki malzemeyide alamazsın diyorsun öylemi.
yokyaaaaa.
kilisenin yerini tepeden paletliyle açtım.
2 mahsen gibi oda buldum.
100 den fazla yılanı katlettim.icerisini yangın yerine çevirdim. akrep yılan ne varsa hepsini yaktım. 3 mezar açtım içerde yakın zamanda foto ve video paylaşımı yapacağım.Ekli dosyayı görüntüle 248275 temsili resim.
@Mal bulanindir
@bulursamkader

bu 'na benzer işçilikli bir lahitten ne çıkar acaba 3 adet var
Bela çıkar, musibet çıkar, işin içinden işler çıkar... Çıkarda çıkar... Dediğin gibiyse açmadıysanız doğru adrese teslim olursa sizleri ihya eder.... Lâkin İmâte de eder dikkat edin...

sef_er

Operatör
30061977 hemşerim yasal yaptığını, emekli rutbeli askee oldugunu ve gozunun kara olduğu biliyorum. Allah işini rast getirsin. Basarirsan ovunc duyarim