Tılsım Çeşitleri, Tılsım Nasıl Bozulur, Cinler ve Halüsinasyon

Maaradamı

Member
Tedavi hariç, bu şekilde cinler ile uğraşmak müslümana caiz değil diye düşünüyorum. Yanılıyorsam söyleyin.

şahin88

Aktif Üye
1977 arkadaşı çok merak ettim.cesareti mükemmel asker emeklisi sanırım.ama amud ya da amut sözcüğünü doğru yazamayan birisinin asker olduğuna inanmak çok zor.Allah yolunu açık etsin bol nasipler versin freni patlayan tır gibi kontrol mekanimasında sorun var.

Mahmud

Yeni Üye
Selamun aleykum abi.
Bu konuda iki sorum olucak abi.
1. Dayìm bir arkadaş ilen mâgáraya girmiş altinlari görmuşler, fakat almaya denedigi zaman çinlerin saldiriya ugramişlar.
2. Benim bir arkadaş iki tane sandik çikarmiş. Birinci sandiği açtigi zaman altinlari görmuş fakat beş saniye sonra altinlar kül olmuş. Şimdi ikinci sandìgì açmaya korkuyor. Bu iki durum için bir çözum var mì?

Krsd_bey

Yeni Üye
Selamun aleykum abi.
1. Dayìm bir arkadaş ilen mâgáraya girmiş altinlari görmuşler, fakat almaya denedigi zaman çinlerin saldiriya ugramişlar.
2. Benim bir arkadaş iki tane sandik çikarmiş. Birinci sandiği açtigi zaman altinlari görmuş fakat beş saniye sonra altinlar kül olmuş. Şimdi ikinci sandìgì açmaya korkuyor. Bu iki durum için bir çözum var mì?
Dayın nasıl saldırıya uğramışlar? Ne yapmış ki cinler saldırı olduğunu anlamışlar?
Sandıklar tılsımlı açmasınlar. O da kül olur

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Selamun aleykum abi.
İnanma bu anlatılanlara asparagas haberler hep yalan dolan.... Definecilerin %80 sıkmayı sever..... Üzgünüm ama gerçekler böyle....

şahin88

Aktif Üye
Korkuyorum birinci sıraya yerleşeceğiz.Abartmada yani .Birinci sırada avcılar var onları geçersek alınıp kırılırlar benden söylemesi.Gündüz çalışın bir Abdesli gidin iki felak ,nas ve ayetel kürsiyi okuyun üç.Sağlam adamla gidin dört,Çalışma alanında çok konuşmayın beşİçinizde fesatlık ve vesvese olmasın altı ,Yine de olmuyorsa nasip değilmiş deyip fazla takmayın yedi.Hepinize bol nasipler sekiz.

Buumbum

Yeni Üye
arkadaslar hepsini okudum .yalnız yazıyı yazan kişi ile görüşmek isterim.telefon no mu arkadas bana yazsın özelden ona atıcam. bu yazıyı yazan arkadas lütfen. görüşmek isterim. not ...

şahin88

Aktif Üye
usta hangi yazıyı yazan kişiyle. Koray KOR ustayla mı yoksa başkası mı. Sanki tılsım ve diğer şeylerle ilgili bilgisi olan ve çözümünü yapacak birisi gibi geldin bana inşallah öyledir.Bizlere de faydan dokunur.