Tilsima çarpilmaya inanmazdim ama.........

adil_e

Aktif Üye
arkadaşlar mrb. uzun zamandır araziye çıkmıyordum. dün arazideydim keşif amaçlı. devasa bir yapı bulduk. bu yapıya tırmanana kadar birşeyim yoktu tırmandıktan sonra kendimi çok kötü hissetmeye başladım.tansiyon hastasıyım ilk olarak tansiyon olduğunu düşündüm ama değildi. bende labil hipertansiyon var. tansiyonum yükeldiği zaman ensemde ve başımda şiddetli ağrılar oluyor. ancak bukez ağrı falan hiç birşeyim yoktu. içim sıkılıyordu sankim enerjim çekiliyordu. hafifte olsa ayağa kalktığımda titreme vardı ve şuan bu yazıyı yazarken bile kendimi iyi hissetmiyorum. pili bitmeye yakın oyuncak gibiyim. çarpılma falan olduğunda ne yapılması gerektiğini bilen varsa yardımcı olursa duacı olurum. şimdiden teşekkür ederim.

ALPHAGREYY

Engellendi
Öncelikle carpilma olayi kesinlikle gercektir. Ama sadece geziysen bsy yapacaklarini düsünmüyorum. Alanda herhangi bi calisma yapmasiydan neden rahatsizlik versinler ki sana.

zephyrus

Member
adil_e hocam herseyi carpilmaya yorumlamamak lazim. Birincisi o gun yeterince su ictinizmi,
iki kac saat yurudunuz ve tirmandiniz.
Uc araziye uygun kiyafet sapka vs varmiydi
Dort doktora gittinizmi? Yaş kac bu arada

Kalp damar kontrolu yaptiriniz. Geçmiş olsun
Sağlık konulari sakaya gelmez doktora gitmeden kendinizi korkut mayin bence

Efendi51

Bilgili Üye
arkadaşlar mrb. uzun zamandır araziye çıkmıyordum. dün arazideydim keşif amaçlı. devasa bir yapı bulduk. bu yapıya tırmanana kadar birşeyim yoktu tırmandıktan sonra kendimi çok kötü hissetmeye başladım.tansiyon hastasıyım ilk olarak tansiyon olduğunu düşündüm ama değildi. bende labil hipertansiyon var. tansiyonum yükeldiği zaman ensemde ve başımda şiddetli ağrılar oluyor. ancak bukez ağrı falan hiç birşeyim yoktu. içim sıkılıyordu sankim enerjim çekiliyordu. hafifte olsa ayağa kalktığımda titreme vardı ve şuan bu yazıyı yazarken bile kendimi iyi hissetmiyorum. pili bitmeye yakın oyuncak gibiyim. çarpılma falan olduğunda ne yapılması gerektiğini bilen varsa yardımcı olursa duacı olurum. şimdiden teşekkür ederim.
adil_e abiciğim çok geçmiş olsun; öncelikle bir doktora git, bir tahlil ver, bir tansiyonuna falan baktır, eğer ki her şey normal ise ondan sonra diğer yollara başvur derim, sen bizim değerli tecrübeli bir abimizsin, Allah acil şifalar versin inşallah

adil_e

Aktif Üye
arkadaşım incele yaptığımız yere kadar araçla gittim. tırmandığım yerle araç arası 100-200 metre falan. şapkam vardı saat 3 ten sonra ordaydım.yaş 40.güneş geçti diyecem yer ormanlık alandı bilemiyorum. dediklerinizi yapacam bugünde bi bekleyim bakalım iyileşme olmaz ise yarın doktordayım inşaallah. ilginize teşekkür ederim

Turko

Uzman
Başka bir sıkıntın vardır , tılsım carpilma musallat bu tarz bir şey değil endişelenme , doktora gitmen sorunu cozecektir yediğin içtiğin birşey yada kullandığın bir ilaç Vs dokunmuş tur , En basiti diş te deri altı iltihap vardır farkında değilsindir bobreklere vurur bütün vücudunu etkiler . Doktor ile görüştükten sonra tekrar konuşalım.

frig43

Member
ben de araziden gelince aptal gibi olabiliyorum. gunes carpmasi, oksijen vurmasi, rakim degisikligi bunlar hep etkiliyor ama

The Thing

C*
Süper Moderatör
Geçmiş olsun.Allah şifa versin.

addictb

Member
temiz hava bulundugun ortamlada kaynaklı olabılır ustalarında dedıgı gıbı carpılma o şekilde olacagını sanmıyorum doktora görünmen gerekli kendını kötüye onlara teslim etme hemen öyle birşey olsada piskolojikmen çökersin

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Geçmiş olsun. Gittiğin bölgedeki konuya hakim biri isen, orayı çözecek bilgiye sahip isen çalışma yapmasan da seni rahatsız edebilirler. Uyarı babında bir bulantı ve ya farklı bir şekilde. Bundan dolayı öncelikle doktora gidip bir kontrolden geçiniz eğer doktor bir şeyiniz yok derse bilin ki uyarı almışsınızdır. Hayırlı forumlar

birakbuisleri

Yeni Üye
hurafelere inanmayın. çarpılma diye birşey yoktur. geçmiş olsun.