toptanciyi ispitlemişler....

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam bu kadar yogurt illaki birazda olsa kaymak tutmuştur
guzel laf tuttum bunu...
belli elit kisilerin uzerinde harabe antik kilise manastir olan adalari satin alip resto yapip anadoludan toplanmis tum kalite mallari oralarda istif yaptiklarini ve tumuluslerde hupletilen mallarin yuzde 70 inin vedat tor muzedinde toplandigini dusunursek bazilarinin yogurdu cok kaymak tutiyii

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
yaparlar gurban çok şere...ler var para çarpmak için yaparlar kısaca bir şey anlatıyım burda bir köyde adamın bahçesine sahte bir heykel gömmüşler 1 yıl sonra bunlar gelir adamı bulur senin bahçede heykel var deyip beraber onu çıkarırlar bu sende dursun biz gidip müşteri bulalım satalım deyip adamdan birsürü para alıp gitmişler adam kaç sene oldu hala kim ne derse desin elindekinin sahte olduğuna inanmıyor ker..ler olunca uyanıklar bitmiyor elbet onlarda birgün anlarlar milleti dolandırmak neymiş ama iş işten geçmiş olur uyanık olmak lazım
Bu tezgahi ben duyali 40 sene oldu. İlk radyodaki haberlerde dinlemistim cocuktum. Hic aklimdan cikmamis. Aslinda cocukken belliymis dogasever olacagim :))

Bir husus daha var:
Bunlarin bulunmasini istedilerse, ayni kiralik evde dedektorle dahi bulunamayacak durumda asil mallari kamufle etmisler. Bu kadar mali goren acemi ve sektoru tam bilmeyen herkes heyecanlanir. Heyecan ise işleri eksik ve hatali yaptirir. Bence adamlar cok profosyonelmiş. İlk celsede cikarlar. Rapor gelince de dava duser.

Emniyetin Yeminli Cilingirleri var.
Aslinda birde Yeminli Cubukcusu olmali. Hem is gormeli hemde isi gostermeli, gariban dogaseverleri de korumaya alacak sekilde bilgilendirmeli :) Herkes rahat etmeli..
İcimizdeki Romalilardan baska turlu kurtulamayacagiz. Romanin canagina bile dokundurmuyorlar. Sorgulayan bile cikmiyor; neden Roma neden?????

Ngdl51

Editör
guzel laf tuttum bunu...
belli elit kisilerin uzerinde harabe antik kilise manastir olan adalari satin alip resto yapip anadoludan toplanmis tum kalite mallari oralarda istif yaptiklarini ve tumuluslerde hupletilen mallarin yuzde 70 inin vedat tor muzedinde toplandigini dusunursek bazilarinin yogurdu cok kaymak tutiyii
Aynen ustam sütün kalitesine gore değişiii kaymak meselesi

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İşin ilginç tarafı, bu eserleri satan defineciller ne para almışlarsa, bunlar yakalandı ya konuşacaklar, o paraları devlet bunlardan alır. İşin birde bu tarafı var, sattım tamamdır bitmiyor birde bu yönü var bu işin, yaşanmış.