Ustalar hangi cihazı tercih ederdiniz veya önerirsiniz bilgileriniz önemli

fetih499

Yeni Üye
- Equinox 800

-XP Deus

-Garrett ATX

Daha çok tek para aramalar için kullanacagım.

Mirza0770

Member
Jeasonar 3d nasıl peki beyler iş görür mü

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kullandınmı usta nasıl makine suan alma arefesindeyim birde sahte olayı varmı bunlarda
Kullandım ve hala kullanıcısıyım, sahte olayına gelirsek güvenli birçok firma var ayrıca seri numaralarından teyit edebilirsiniz.

İBOBABA

Member
Kullandım ve hala kullanıcısıyım, sahte olayına gelirsek güvenli birçok firma var ayrıca seri numaralarından teyit edebilirsiniz.
Biraz bahsedermisin usta gti 2500 ile atx arasında kaldım atx kullanan pek yok test etmişsindir kaya kasa ve topraktaki performansı nedir parasını hakediyormu 3 5 bin civarı daha iyi uygun cihazlar oldugu söyleniyor

İBOBABA

Member
Biraz bahsedermisin usta gti 2500 ile atx arasında kaldım atx kullanan pek yok test etmişsindir kaya kasa ve topraktaki performansı nedir parasını hakediyormu 3 5 bin civarı daha iyi uygun cihazlar oldugu söyleniyor
Güvenilir firma tavsiyen varmı sıfır 7500 olan yrde var 12980 olanda

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Güvenilir firma tavsiyen varmı sıfır 7500 olan yrde var 12980 olanda
Kardeşim tek tek için alıyorsan gtı 2500 derim derin arayacaksan jeosonar 3d tercih etmelisin. Ama kullanmaya alışamazsan en iyi cihaz bile elinde en kötü cihaz olacakğını bilmelisin. GTI 2500 alırsan kartal başlığı hiç alma hem masraftan hemde zaman kaybından kurtulmuş olursun. Bu ciazda sana orta başlık hatta bulabilirsen NEL firmasının ürettiği özel başlık ile çok güzel sonuçlar alabilirsin. Otomatik toprak ayarı ile çoğu alana raatça uyum sağlayabiliyor.

Jeosonar 3D ile de orta başlık ile 2 mt kadar görürsün ama ağır, hantal ve kullanması biraz zordur. Manuel toprak ayarı insanı baya yoruyor.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Karar senin, kaya kasa ve tek tek için ikiside işini görür, daha iyi ve uygun cihazları bilmem, araştır işine geleni al ben bildiğimi söyledim, cihaz ile ilgili birçok konu ve yorum var , yotube de satıcıları boşver bir çoğu palavra , kullanıcı ları dikkate al, yerliden uzak dur, bunlar genel olarak tek tek cihazlarıdir unutma.tek tek yapacak ve kasa arayacaksan bu cihazların alt modelleride işine yarar firma ismi reklam olur yada firma elemani olurum, benden bu kadar sağlicakla kal.

İBOBABA

Member
Karar senin, kaya kasa ve tek tek için ikiside işini görür, daha iyi ve uygun cihazları bilmem, araştır işine geleni al ben bildiğimi söyledim, cihaz ile ilgili birçok konu ve yorum var , yotube de satıcıları boşver bir çoğu palavra , kullanıcı ları dikkate al, yerliden uzak dur, bunlar genel olarak tek tek cihazlarıdir unutma.tek tek yapacak ve kasa arayacaksan bu cihazların alt modelleride işine yarar firma ismi reklam olur yada firma elemani olurum, benden bu kadar sağlicakla kal.
Yani ATX in 2500 den üstünlügü yok mu diyorsun atx daha derine iner diye biliyordum toprak testi yaptınmı hiç ayrımlı ayrımsız