Üstat lar bu kayalık size ne ifade ediyor?

Fero48

Member
Resimler de gördüğünüz kaplumbağa mi bana mi öle geldi yardımcı olur musunuz? Kafa gibi olan Kaya'nın baktığı yönde de diger resimdeki kayalar var. Derenin bi kenarında bu kaplumbağa gibi olan kayalık. Baktığı yönde diğer tarafında Derenin v olarak düşünün ordada diğer attığım resimler.Ne ifade ediyor bilgileriniz önemli yorumunuzu lütfen belirtinizEkli dosyayı görüntüle 277306

ağrı

Aktif Üye
Ilk fotoda yani kaplumbağaya benzeyen yerde o taşlar bana kemer kilit sistemi gibi geliyor onun üstünde yığma yokmu

ağrı

Aktif Üye
O taşların doğal olarak öyle durması çok zor şöyle düşün bi tanesi alınsa diğerleri çökmezmi bence baktığı istikamet ve çevrede yeni bulgular ara dibindeki boşlukta sanki anakaya gibi orayla uğraşmanız ne kadar doğru bilmiyorum kolay gelsin

Fero48

Member
O taşların doğal olarak öyle durması çok zor şöyle düşün bi tanesi alınsa diğerleri çökmezmi bence baktığı istikamet ve çevrede yeni bulgular ara dibindeki boşlukta sanki anakaya gibi orayla uğraşmanız ne kadar doğru bilmiyorum kolay gelsin
Teşekkürler hocam benmi benzetiyorum yoksa doğal mi diye teyit etmek istedim

Turko

Uzman
Beyaz kil var doğal olma ihtimali yüksek. @jeolog ustamız baksın ona göre devam edelim.