Edit

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bak siva bir çok kişiye ben yer kordinat verdim ben arazide gezen biriyimdir ve testlerini kendi verdiğim kordinatlarda yaptım olumlu olumsuz verileri bir çok emek verene iletdim . Bir ara araziye çıkarken seninlede paylaşır sonuca varırız . Ben vardım şöyle oldu böyle oldu bilmem testini yaptım başarılı olan yönleri belli olmayan yönleride yukarda ne yazdıysam doğrudur . ileri seviye geri seviye denenmiştir ben bu işi bilmem manuel çalışırım :giggle: Sonuç bende arazi çok bir tanesini paylaşırım bakarsınız gidince vermiş olduğunuz detaylarada bakarım . Fakat dediğim gibi bu iş sanki şuanda gündemde olan radyestezi gibi resme bakıp şurda bu var burda şu var demekten az farklı fazla değil az (y)

Siva

Bilgili Üye
Bak siva bir çok kişiye ben yer kordinat verdim ben arazide gezen biriyimdir ve testlerini kendi verdiğim kordinatlarda yaptım olumlu olumsuz verileri bir çok emek verene iletdim . Bir ara araziye çıkarken seninlede paylaşır sonuca varırız . Ben vardım şöyle oldu böyle oldu bilmem testini yaptım başarılı olan yönleri belli olmayan yönleride yukarda ne yazdıysam doğrudur . ileri seviye geri seviye denenmiştir ben bu işi bilmem manuel çalışırım :giggle: Sonuç bende arazi çok bir tanesini paylaşırım bakarsınız gidince vermiş olduğunuz detaylarada bakarım . Fakat dediğim gibi bu iş sanki şuanda gündemde olan radyestezi gibi resme bakıp şurda bu var burda şu var demekten az farklı fazla değil az (y)
Tamam beraber calisiriz bir arge yapariz insallah yanliz bende ortagim ) sans ya belli olmaz demi :) ileri geri denenmislerden bir sonuc cikmamis oyle anladim . Yani ben idda etmiyorum ben cok iyiyim demiyorum evet bulunabilir diyorum sadece ama cok zor iste imkansiz gibi.bir sey .

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Varmi guzel yerin yada isaretin 10 donum icinde kendi becerime gore bir calisma.yapayim bendeki ile benzerlik varsa sana olumsuz olanlari sirasi ile vereyim sende kendi imkanlarin ile verdigim noktalarda arastirma yap deneyim kazanalim ne kadar verim veriyor gormuss oluruz .
Var güzel yerler ama seninle anlaşamıyoruz.Bu üçüncü yazışım.İmkanlarla sonuca zaten gidiyorum? Bana yer farketmez.Türkiye sınırları içerisinde yerin altı tünel ve mezar dolu X biryerde istediğin bölge olabilir bölge seçmiyorum.İstediğin bir bölgeyi seç ve bu bölge üzerinde bulunan tüneli veya zemin altı oda ile birlikte odanın içindekileri bana uydu ve yancısı x programları kullanarak görsel destekli adım adım yapmış olduğun işlemi gösterebilirmisin ?

Veya ne yap biliyormusun seni fazla yormak istemiyorum.Alttaki görsel bintepe tümülüsleri.

Bana alttaki görsel üzerinde bulunan her hangi bir tümülüsün dromosunu,ön odasını ve mezar odasını göstermeni istiyorum uydu üzerinden program ile görsel destekli.Koordinat bilgilerine google üzerinden ulaşabilirsin.

Son düzenleme:

Kısmet76

Yeni Üye
vakko ustam senin insanlara yardımcı olmaya çalıştığını uzun zamandır takip ediyorum, bu sebeple, inanıcını biraz karıştırmak adına bunları attım. bu yerin tarihi geçmişi hakkında biraz araştırma yap ve şekillerin ne anlama geldiği hemen anlayacaksın, Allaha emanet olunuz., saygılar...

jeolog

Co Admin
Co Admin
vakko ustam senin insanlara yardımcı olmaya çalıştığını uzun zamandır takip ediyorum, bu sebeple, inanıcını biraz karıştırmak adına bunları attım. bu yerin tarihi geçmişi hakkında biraz araştırma yap ve şekillerin ne anlama geldiği hemen anlayacaksın, Allaha emanet olunuz., saygılar...
Ustam gorseller tamam ama birde verilerin oldugu dosya ile bu verileri islerken aldigin sabitleri de yazarmisin.