Üyeler ve Yönetimdeki Arkadaşlara

Helios

Member
Ben bu konunun kaynağına kadar okudum. Hiç bir admin yada mod kendi canı istediği için hiç bir konuyu kilitlemez yada kimseyi zevk için yada kendi egosunu tatmin etmek için banlamaz.
Size gelince
Helios
Yada eski niki ile erhan 48 diyelim. Hakikaten o sözleri kime sarf etseniz sizi kim olursa olsun bende dahil banlar idim. Ben hiç bir kimseyi daha önce banlamadım. Bu gerçeği önce kabullen. Size ustamız ağır bir hakaret de bulunmamış af edersiniz onurunuzu incitecek bir söz de bulunmamış. Aksine siz o tehdit vari ve kötü sözleri kullanmışsınız. O sözleri buraya kopyalamak bile ayıbıma gitti doğrusu. Ayrıca Define sitelerinde yorum yapan ustaların özelliklerini ve sanal değil de gerçek dünyaları hakkında bir bilginiz varmı. Siz bir anlık öfke ile ustamızı tanımadan ön yargılı davranmışsınız. Gerçekten yakışık almamış söyledikleriniz.

Bilmiyorum yaşınız kaç belki benden büyük belkide küçüksünüz. Ben 61 yaşındayım. Eğer sizden büyük isem size bir büyüğünüzün tavsiyesi olarak dinleyin sözlerimi lütfen.
Sakın ha size bir ağır itham olarak algılamayın dediklerimi.
Bende mod olduğum halde ban yedim. Ama şöyle düşününce evet benim de kusurum var idi.
Önce iğneyi kendimize sonra çuvaldızı başkasına. Biz müslümanlar nefsimize hakim olmalıyız. Biliyorsunuzki en büyük savaş nefsimiz ile yapılan savaşdır. Nefisleri asla öldüremeyiz sadece islah edebiliriz. Ve görüyorum ki sizde nefsinize uyarak değerli bir din kardeşinizi incitmişsiniz. Kafkaslı ustamız kinci bir insan değildir. Af etmenin yüce ALLAH cc ye ait olduğunu bizlerden daha iyi bilir.
Sadece kırılan kalbini almak yeterlidir. Ben onun güzel gönlünün ve terbiyesi altında olan nefsinin ona galip gelmeyeceğini çok iyi bilirim. Biz din kardeşleri olarak karşılıklı hoş görü ile bir birimize yaklaşalım hele. Ne demişler denizler durulmaz dalgalnmadan değilmi. Yapacağınız tek şey o kırılan kalbi almakdır. Hepsi bu . Sabır ile koruk helva olurmuş. Sizlerde bizlerde birer beşeriz tabikide gün gelir şaşarız. Lakin doğruyu görüp o yöne gitmeyide biliriz. Yüce ALLAH cc cümlemizi hidayete eriştirsin. Onun katında makbul kullardan eylesin cümlemizi. Yüce ALLAHA emanet olunuz cümleten herkese saygılar sevgiler
Valla ustam ogun unuttugum bır konuma sansur uygulandı.bende admınlere en dogal hakkım olarak ve bir site kullanıcısı olarak bu baslıga gelip fikirlerimi belırttım.bilmedıklerımı sordum. lakın ustamız bir admın olarak bilgilendırecegı yerde ustu kapalı laf sokmaya başladı.en zoruma gidende "biz senı satın alırız.adamlık parayla mı" gıbı yakısıksız cümleler sarf ettı.ben o halde bile ilk uyarımı uslubumu bozmadan yaptım. Ustam ben 30 yaşındayım ve azcık gurur sahıbı insana bu sözler dokunur. Ben esyamıyım ki ,hayvanmıyım ki satın alacaksın .

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Valla ustam ogun unuttugum bır konuma sansur uygulandı.bende admınlere en dogal hakkım olarak ve bir site kullanıcısı olarak bu baslıga gelip fikirlerimi belırttım.bilmedıklerımı sordum. lakın ustamız bir admın olarak bilgilendırecegı yerde ustu kapalı laf sokmaya başladı.en zoruma gidende "biz senı satın alırız.adamlık parayla mı" gıbı yakısıksız cümleler sarf ettı.ben o halde bile ilk uyarımı uslubumu bozmadan yaptım. Ustam ben 30 yaşındayım ve azcık gurur sahıbı insana bu sözler dokunur. Ben esyamıyım ki ,hayvanmıyım ki satın alacaksın .
Dediğim gibi biz küçükler büyüklerimizn önünden aykırı geçmemeliyiz.
Ustamız inanın çok değerli bir insandır. Fakat öncelik ile sizin adminlik kaç para diye sormanızdan sonra gelişen olaylar olmuş. El öpmek ile dudak aşınmaz demiş büyüklerimiz. Görüyorum ki henüz çok genç siniz. Kimse bizleri buraya ücretli oturtmuyor. İnanın sadece yardımcı olabilmek gayesi ile tecrübelerimizi çok şeyden fedakarlık yaparak üye kardeşlerimize aktarmaya uğraşıyoruz bildiğimiz kadarı ile. Siz yine de olgun bir insan gibi davranarak ustamızın gönlünü alabilirsiniz. Bu ALLAH katında da makbul bir durumdur. Aşık yunus ne demiş . Bak lütfen iyi oku

BİR KEZ GÖNÜL YIKTIN İSE
Bir kez gönül yıktın ise
Bu kıldığın namaz değil
Yetmiş iki millet dahi
Elin yüzün yumaz değil

Yol oldur ki doğru vara
Göz oldur ki Hakk'ı göre
Er oldur alçakta dura
Yüceden bakan göz değil

Doğru yola gittin ise
Er eteğin tuttun ise
Bir hayır da ettin ise
Birine bindir az değil

Yunus bu sözleri çatar
Sanki balı yağa katar
Halka metâları satar
Yükü gevherdir tuz değil

Yunus EMRE

Evet işte böyle her zaman mütevazi davranmak hoş dur.
Bu size bir büyüğünüz olarak tavsiyemdir. Teşekkürler

Kamhi Leonard

PiSaGoR
menderesciğim gerçekten çok yerinde bir konu açmışsın sizlere bişey diyeyim, ama inanın buna şimdiye kadar ne burda nede başka bir sitede görevliyken yada normal üye iken ne bir üyeyle tartıştım nede bir yönetici arkadaşla diceksinizki boş laf değil arkadaşlar doğru kendime yapılmasını istemediğim bir hareketi ve kelimeyi hiç kimsye kullanmam bir konuda biri yorum yapmışsa ve bana göre yanlışsa yanlış polimiği yaratmadan kendi fikrimi söyler geçerim ama diğer arkadaşın yorumna yanlış vurgusu yapacak bir kelime bile kullanmam itina gösteririm açılan konuya ve yorum yapan üylere kasdi bir davranış farkdersem nezaketli bir şekilde uyarırım yada özelden yaklaşımıını veya kullandığı kelimenin yanlış anlaşılacağını söyler uyarırım nezaketten ve saygıdan dışarı çıkmam. şunu çok yapmışımdır bir konu espiri ve şaka üzerine ise orda espiriler yapmışımdır hiç kimseyi incitmeden hoş bir ortam olmasına katkıda bulunurum saygılarımla.
@Sakin Adam son görülme 2021 20 şubat
Tekrar uğrarsan bir selam ver mübarek 😊
@A_L_S_O_N dan sevgiler 🙃

mayhem

Co Admin
Co Admin
Eski bir konu geçmiş gitmiş konunun içinde güzel insan çok 😊 konuya cevap yazan soruyu soran bile yok piyasada ne diyim Allah gönlünüze göre versin inşallah .

Cet1453

Yeni Üye
Ustalar selam gördüğünüz Kaya hafif eğimli kanala su dolduğunda altındaki 2 sunağa doluyor ve su birleşip alta iniyor birde su kanalının diyer ucundan da boşalıyor öncelik sunakların ama yer konum olarak sıkıntılı olduğu için sizlerin değerli düşüncelerini dinlemek ve daha iyi bir bilgiye sahip olarak kısa çalışmada olumlu neticelerle karşılaşmak istiyorum ********** Whatsapp tan yazabilirsiniz videolarım da mevcut teşekkürlerEkli dosyayı görüntüle 295686Ekli dosyayı görüntüle 295687Ekli dosyayı görüntüle 295688Ekli dosyayı görüntüle 295689

Moderatör tarafında düzenlendi:

The Thing

C*
Süper Moderatör
Ustalar selam gördüğünüz Kaya hafif eğimli kanala su dolduğunda altındaki 2 sunağa doluyor ve su birleşip alta iniyor birde su kanalının diyer ucundan da boşalıyor öncelik sunakların ama yer konum olarak sıkıntılı olduğu için sizlerin değerli düşüncelerini dinlemek ve daha iyi bir bilgiye sahip olarak kısa çalışmada olumlu neticelerle karşılaşmak istiyorum ********** Whatsapp tan yazabilirsiniz videolarım da mevcut teşekkürlerEkli dosyayı görüntüle 295686Ekli dosyayı görüntüle 295687Ekli dosyayı görüntüle 295688Ekli dosyayı görüntüle 295689
Foruma hoşgeldiniz,
Tel no yu sildim, iletişim bilgisi yasak forumda.
yeni bir konu başlığı açarak destek alabilirsiniz.
İyi forumlar.