Vajinanın definedeki yeri?

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
En garanti şekli mıcır yığma altinda ana figür olarak kadıni temsilen yorumlanır.gizlenmiştir.gömü odasi 2 mt kuzey yönde batıya bakar şekliyle çoklu hediye odasının üstündedir. ziynet eşyaları ve gömünün bayan oldugunu simgeler.taş içi gömüsü olup çalışmalarda insan gücü yetmez. Açilmamiş bir oda ve hediyeleri üç kuşağı emekli ettirir. Söylemlerim çift kaplumbağa antik dönem gömü işâretlerinin anasıdır. Toprak üstü işaretler sadece yön ve mevkii verir.yakın çevredeki statü bayan mezarının varlığına işaret eder.

R00T

Profesyonel
Co Admin
@Mal bulanındır abim , Eşkiya belgelerinde orjinal Volçan belgelerinde erkek bayan uzuvları geçer ve malzeme noktası yakındır. burası Vezirtepenin eteğidir.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@Mal bulanındır abim , Eşkiya belgelerinde orjinal Volçan belgelerinde erkek bayan uzuvları geçer ve malzeme noktası yakındır. burası Vezirtepenin eteğidir.
TEsekkur ederim ustam
Emsal acilmis mal bulunmus yer varmi bu isarete istinaden
Yoksa tum eskiya isaretleri gibi buda muammami

R00T

Profesyonel
Co Admin
Emsal olan Namlı bir çeşmeye yakın yerde kayalık alanda çeşme kayalar arasında çıkar.İşaretin yakınında erkek uzvuda var.Bu bayan işaretinin kuzey batısında suyun karşısında 30 -5 0 m uzaklıkta iki ev katlı kadar blok krem kayada küçük mağara kapalıydı açılmış.Güzel varlık alındığı söyleniyor.Varlığını şahsen göremedim ama duydum.Alanı ise gördüm.

R00T

Profesyonel
Co Admin
İşaret Bizansa aitti.Bizans içinde ise Ermeni kavmine.

Definecikuzu

Bilgili Üye
Bu nassi muhabbet laa
Hades40 mantikli konusmus
Bide @balkaya34 @Hoblit @İndiana jones
Varmi eskiya belgenizde boyle bi durum cinsel organ vs
Valla cinsel organ duyumları aldım ama benim bildiğim antik donemdeki cinsel sembol kadın "v" erkek "^" yani "v" işareti vajinayı "^" işareti penisi temsil eder hatta eski çağdab günümüze de askeriyede bile kullanilmaktadır üstünde ne kadar çok "^" varsa o kadar rutbelisin demektir ???

gülbahçeli

Editör