yardım ve öneri

hagayret74

Member
Estağfirullah Ustam, görüşleriniz benim için çok değerlidir. Tamda bu noktada sizi teyid eden bir bilgiyi açıklamak istiyorum. bulunduğu gibi kapağı açıldıktan sonra (bazı nedenlerden dolayi) işlem yapılmadan terk edilen bir zemin altı oda biliyorum. ve orada sarı olduğuna kesin inanılıyor.ama müdahale edilemiyor. inanirmisiniz odanın etrafında ve üstünde dolaşıyorum çubuklar boşluk göstermiyor. bundan dolayı şimdi icinde sarı sinyali aldigim odadan da şüpheye düşüyorum...
Ustam evde altın vardır bir pet şişenin içine at ağzını kapatt bakalım sinyal alabiliyormusun zihinsel yönlerdirmeye dikkat et.

hagayret74

Member
Eyvallah Ustam, sadece üstünden geçince sinyal alıyorum.
Ustam benim test alanım var birinde sadece çeyrek altın var onu çubuk görmüyor birinde bakır kemik va çeyrek var onu tespit edebiliyorum ve birde sadece boşluk onuda tespit edebiliyorum.
Senin yapacağın iş odanın dört biryanında dolgu arayacaksın giriş olan yerde dolgu alanı daha geniş olur bu benim acizane yorumum ustam çubukta daha tecrübe edinemedim ustam Allah'a emanet.

Mansur

Member
Ustam benim test alanım var birinde sadece çeyrek altın var onu çubuk görmüyor birinde bakır kemik va çeyrek var onu tespit edebiliyorum ve birde sadece boşluk onuda tespit edebiliyorum.
Senin yapacağın iş odanın dört biryanında dolgu arayacaksın giriş olan yerde dolgu alanı daha geniş olur bu benim acizane yorumum ustam çubukta daha tecrübe edinemedim ustam Allah'a emanet.
Teşekkür ederim ustam, yüreğine sağlık.