Yardimmci olurmusunuz 7.000 -- 12.000 tl bütçe

Iefsaneyim

Yeni Üye
Arkadaşlar arazide kesin olarak bildiğim,z bi yer var ama makinesiz de girmek boşa zaman harcamak istemiyoruz 1- 1.5m görecek bir cihaz lazim bütçe 7.000 -- 12.000 arasi

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Boş yere para verme görmez o metreden. Kiralık bi görüntülü makine çağır gelsin.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Arkadaşlar arazide kesin olarak bildiğim,z bi yer var ama makinesiz de girmek boşa zaman harcamak istemiyoruz 1- 1.5m görecek bir cihaz lazim bütçe 7.000 -- 12.000 arasi
o derinlikleri pulse cihazlar rahat görür fakat 3-5 yere bakmak için de cihaz almaya değmez be ustam
kiralayın daha mantıklı

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kesin olarak bildiğin yerde 2 metreye ulaşmak 3-4 saat alırken 3-4 saat içinde 7000 tl kazandıracak bir iş henüz görmedim. Oki kesin vur kazmayı 1 günün gitsin neye paran gitsinki...

Turko

Uzman
4 saatte 7 mt inen ekip var , piyasanın mersedesi gibi yani hep gözüm kalıyor ama bir türlü parayı bulup alamıyorum hayırlısı diyorum yanından geçerken , aynen o hesap :) 1 saate inersin 1 mt ye şansını dene. Makinayı sonra alırsın.

yolgezer

Bilgili Üye
Kasli kollari calistir.
Yok kollarim kasli degil dersen. Bi kepce kirala dagitsin .

karakus1

Aktif Üye
4 saatte 7 mt inen ekip var , piyasanın mersedesi gibi yani hep gözüm kalıyor ama bir türlü parayı bulup alamıyorum hayırlısı diyorum yanından geçerken , aynen o hesap :) 1 saate inersin 1 mt ye şansını dene. Makinayı sonra alırsın.

nasıl bir ekiptir o ki 4 saatte 7 metre iniyor. ekip derken ne kastediyosunuz :)

edirne22

Editör
o kadar derinlik için jeo radar lazım.

akyol

Bilgili Üye
bildiğim ve söylediğim tek bir şey var dostum ve her zaman bunu tekrarlarım piyasada onlarca makina var peki bu makinları alan kişiler neden bir süre sonra yarı fiyatına satmaya karar verirler beklentilerinin altında sonuç aldıkları için çubuk kullanmayı biliyorsan çubuk kullan bilmiyorsan iyi bir cubukçu götür bir kaç saate çözer orasını size parnızı heba etmeyin yazık olur bol nasipler

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Makinalara inanıyordum önceleri ama işaretleri çözmek öğrenmek daha kolay. İşaretleri çözdükten sonra çubuk ile tespit edilebilir. Hem daha az masraflı hem de daha rahat. Siz bölgeyi fotolayın biz bakalım göremediklerinize görmeniz gereken yerleri

Monarch

Member
Öyle ekip lazım usta saglam adamlarmış :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Iefsaneyim madem o meblağı gözden çıkardın... Gerçi narkozu verip gitmişindee. Sağlam tespitli kesin noktayı bulursun gider. 2.Günlüğüne X fiyata georadar cihazını kullanıcısıylann. beraber kiralarsın mekanın bilgilerini alıp işlem yaparsın kalkınırsın bidaa da cihaza ihtiyaç olmaz. Olursa aynı taktiği yaparsın bu işin raconu da olduğuolacaada budurr..