Yeni Konu Aç - Resim Yükleme

Koray Kor

Admin
Administrator

Foruma konu açmak ve resim yüklemek için öncelikle Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Yeni konu açmak isteyen kullanıcılarımız kategori seçimini yaptıktan sonra; yeni konu aç butonunu takip ederek editör sayfasına ulaşabilir.

Alt resimde görüldüğü gibi 2 adet resim yükleme seçeneği bulunmaktadır. Dosya seç seçeneği 1. tercih olarak kabul edilmelidir.

Önemli: Değerli üye arkadaşlarım - sizden ricamız konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde hazırlayın - yardım, lütfen, acil vs. şeklinde olmamasına dikkat edin.

Ekli dosyayı görüntüle 259183

2

Ekli dosyayı görüntüle 259184

Son düzenleme:

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Android telden giriyorum.

Yukarıdaki seçenekten yüklüyorum ya baştan hata kaydı veriyor ya da %100 olduktan sonra bir şeyler ters gitti başarısızlık vs bildirim geliyor.

Alttaki dosya seçten yüklüyorum. Seçiyorum fotoları ok liyorum. Ilk resim yüklendikten sonra biyuk/küçük seçim bir defa yapıyorum ve diğerlerini ellemiyorum. Örneğin küçük resim seçtim. Yüklemeye başlıyor fotoları ekranda görüyorum. 1. Foto ok. 2. Foto ok. 3. Foto yüklenip soluk renk ve üzeri çizili kalıyor. Sonraki yüklenenlerde aynı çizili oluyor ve yüklenmemiş oluyor.
13-16 mb arasında JPEG formatında.

Sorun nerede ?

hatif

Bilgili Üye

Foruma konu açmak ve resim yüklemek için öncelikle Kayıt Olmanız gerekmektedir.

Yeni konu açmak isteyen kullanıcılarımız kategori seçimini yaptıktan sonra; yeni konu aç butonunu takip ederek editör sayfasına ulaşabilir.

Alt resimde görüldüğü gibi 2 adet resim yükleme seçeneği bulunmaktadır. Dosya seç seçeneği 1. tercih olarak kabul edilmelidir.

Önemli: Değerli üye arkadaşlarım - sizden ricamız konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde hazırlayın - yardım, lütfen, acil vs. şeklinde olmamasına dikkat edin.

Ekli dosyayı görüntüle 259183

2

Ekli dosyayı görüntüle 259184
Resim yüklenmiyor, "bellek yetersiz diyor.
Video ise
" uzun"
diye yüklenmiyor.
Ne yapmalı?

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Resim yüklenmiyor, "bellek yetersiz diyor.
Video ise
" uzun"
diye yüklenmiyor.
Ne yapmalı?
Bellek yetersizliği giriş yaptıgınız cihazın belleği ile alakalı olabilir.Video yüklemek için en basit yöntem , videonuzu önce sosyal video paylaşım sitelerine (youtube v.s)yükleyip daha sonra ordaki linki buraya ekleyerek gerçekleştirebilirsiniz .

Escobar52

Yeni Üye
Olmay kardeşim olmay , konuyu açtım içeriğini yazdım resimleri yükledim , içeriğin yayınlanacağı bölümü seçtim şablon halinde öyle duruyor , paylaş yazan buton yok sadece önizleme var o kadar yeni konu aç dediğimde öyle duruyor şablon halinde dikkate alın ve Bilgi akışı sağlayalım .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bir sorun gözük müyor @Escobar52 Paylaşamadığın nedir Tam anlıyamadım tekrar deneyip dönüş yaparmısın dikkate alalım .

Escobar52

Yeni Üye
Bir sorun gözük müyor @Escobar52 Paylaşamadığın nedir Tam anlıyamadım tekrar deneyip dönüş yaparmısın dikkate alalım .
Ben paylaşım yaptım sadece forumda eksik olan “PAYLAŞ” butonu yok herşeyi yükledikten sonra onun yerine “yeni konu aç” butonu mevcut onu öğrenmiş oldum

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu sisteme geçtikten sonra resim yükleme gibi yada konu açma ekleme yapma gibi sorun ilk dafa sizden geldi sanırım . biraz forumda konuları ve gidişatı takip edince herşeyin basit ve kolay olduğunu öğrenirsiniz iyi forumlar dilerim .

Escobar52

Yeni Üye
@mayhem yan
Bu sisteme geçtikten sonra resim yükleme gibi yada konu açma ekleme yapma gibi sorun ilk dafa sizden geldi sanırım . biraz forumda konuları ve gidişatı takip edince herşeyin basit ve kolay olduğunu öğrenirsiniz iyi forumlar dilerim .
Resim eklemek konu açmak basit zaten , söylediğim gibi şablonu oluşturduktan sonra sadece paylaş butonu olsa daha basit hale gelir ve zorluk çekmezler şayet ben yarım saat uğraştım oysa konu açmışken paylaşmak için yeniden konu aç demem gerekiyormuş , teşekkürler iyi forumlar herkese .