Yeraltı görüntüleme dedektör

amora

Member
Yapmayın ustalar 130.000 tl bir cihaza verilirmi bence katiyen verilmez zaten bu definecilik sektöründe bütün firmalar da dolandırıcık ruhu var 2.ci husus o fiyata cihaz alsan zaten kullanımını çözene kadar çözemeden bıkıp satarsın ve yeraltı görüntüleme cihazlarının arazide çalışma prensibi ve analizi de çok zordur zahmetlidir ben bunları aktif bir kullanıcı olarak yazıyorum ve çok şükür anlım açıktır kimseye boşa kazma kürek sallatmadım
selamın aleyküm ustam
sizin tecrube edip verim aldiginiz cihaz nedir sakincasi yok ise bilgilendirirmisiniz

erol

Member
selamın aleyküm ustam
sizin tecrube edip verim aldiginiz cihaz nedir sakincasi yok ise bilgilendirirmisiniz
Ustam benim cihazım gradyometre ve manyetometre ikisi bir arada çift sistemle bir firma yurt dışından numune olarak getirtmişti firmanın ismini reklam olmazsın diye vermiyorum öyle 30 bin 40 bin 100 bin gibi bir fiyatta değildi çok ucuza aldım ve gerçekten bir çok cihazla karşılaşma yaptım kazandım

amora

Member
Ustam benim cihazım gradyometre ve manyetometre ikisi bir arada çift sistemle bir firma yurt dışından numune olarak getirtmişti firmanın ismini reklam olmazsın diye vermiyorum öyle 30 bin 40 bin 100 bin gibi bir fiyatta değildi çok ucuza aldım ve gerçekten bir çok cihazla karşılaşma yaptım kazandım
cevabin icin tesekkurler ustam basariların daim olsun insallah

Kimliksız1

Member
Selamun aleykum Başkan Benim Fikrim delta pulse 3s plus derim araştır bak delta pulse 3s sadesi İkinci elleri 2 nin altında fiyatı test videoları yotubede mevcuttur
Dün sipariş ettim bende

amora

Member
Selamun aleykum Başkan Benim Fikrim delta pulse 3s plus derim araştır bak delta pulse 3s sadesi İkinci elleri 2 nin altında fiyatı test videoları yotubede mevcuttur
Dün sipariş ettim bende
ustam daha önce deneyim ettinizmi yoksa videolardan yola cikarakmi sipariş ettiniz

Kimliksız1

Member
Denemedim ama O firmadan Dedöktör alan arkadaşım Var yer altı görüntülemeli
Onun tavsiyesiyle aldım bu fiyat iyinin iyisi olarak geldi bana hem dedöktör hem uçurtmasıyla birlikte dedöktör tek tek için uçurtma 1.50 2.0 metre için

kaan5557

Engellendi
okm rover c2
okm exp serileri
okm future
gta 1000
conrad serileri
exsaminer
hala bu cihazlara 80 bin, 100 bin, 130 bin ve üstüne bu firmalarin fiyat vermesi ve alıcı bulması çok garip..çok enteresan çok enteresan...bu cihazlari 9 yıldır bilirim ve kullanırım tabi şimdi asla değil...Firma yetkililerine kalırsa ki çok tartısmamız olmustur forumda geçmişte..ben kullanmasını becerememişim....
vesselam sonuç...bu cihazların fiyati birkaç bin lira olmalı..işe yaramiyor ama bende merak ediyorum.eee paramda var sokağa atacak...merakim gitsin babında birkaç bin tl fiyat istenebilir bu makul...zaten maliyetide bu kadar...saygılar...

Son düzenleme: