Yetkilendirme .

psh

Bilgili Üye
hayirli olsun basarilar dilerim..

kabakburgiba

Operatör
millet hizmet beklerken,ağalar keyif yapıyor.ohhh beeeeee mayhem ustam bi el at. böyle giderse çayada zam yaptıracak bunlarrr.tam toplanıp çay içerlerken bunlara bi ani baskın.eller yukarı.topunuz doğru arabaya,marş marş,araziyeee.çay yasak,cıgara yasak.açkalsınlar Mirkut ustamla,@bulursamkader ustam da duymasın.bunların hakkından anca qgermo gelir.ben dronla yukardan takipteyim.yatmak yok.bahar geldi hadiiiiiiiiiiii hadiii.canlanın biraz.

kabakburgiba

Operatör
arkadaşlar size bi tiyo vereyim.bu gün mesai yok biliyorsunuz Ebu Computer dışarlarda dikkatli olun.yanınıza gelirse onun çayına demi fazla koyun.ayakta uyusun.dikkat edin numarada yapar uyur gibi.sonra yarin hepiniz burda manşett.hhheeeee ohh o zaman çaylar bize kalır.beleş çay iç babam iç.hheeeeeeee.:zuhaha:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu yil cok kamp cadir kuran olur usta :) secimlerden sonra kimse kalmaz sezon acilir benim fikrim bu yonde .

kabakburgiba

Operatör
Bu yil cok kamp cadir kuran olur usta :) secimlerden sonra kimse kalmaz sezon acilir benim fikrim bu yonde .
ustam şu uydu işini bi çözmemiz lazım.kıytırık işler olmuyor. bi yere ya okul yapmamız lazım,yada yol veya çeşme,hayır işi.

GERMO

Engellendi
kabakburgiba ustam nerde o yiğit ve babayiğitler, günlerce aylarca bir yer için gezip dolaşmak güzelde, anında şıpsevdi uydu işinin hali başka, zaten az bir zaman kaldı bu işlerin bitmesine, sonrası kim kime, dum duma. Uyducular artık duvara asarlar bilgilerini.
ustam şu uydu işini bi çözmemiz lazım.kıytırık işler olmuyor. bi yere ya okul yapmamız lazım,yada yol veya çeşme,hayır işi.

Parkeci42

Member
Hayırlı olsun ustalar görev alan arkadaşlar üyelere birer tane Osmanlı altını hediye etme kurali varmi varsa ben 2 tane nick ile geleyim