yöneticilerin dikkatine

acaba09

Member
bu forumun yaklasık 8 9 senelik uyesiyim burada actıgım bircok konu encok görüntulenenler listesine girer actıgım bir cok konu ve fotogrfı burada tutarken bilgisayarımdan sildim ama simdi iki üç konu dısında görüntüleyemiyorum lütfen konularımı ve yükledigim fotoları geri profilime yüklerseniz sevinirim saygılarımla

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
topraam biz seni ve konularini gormedik hic sen gizli takipcimisin ac bakalim bol resimli kalite bir konu yuruyelim yukselelim
kim yada konumun onemli deil .paylas akit bildiklerini ayni gemideyiz

acaba09

Member
@Mal bulanındır öncelikle yaklasımın cok luabali ben sizden birsey istedim yetkin varsa bunları geri yükle gorursün ben bu gun bircok dostumla görüsüyorsam bu site sayasindedir ama ozamanlar bir saygı ve uslup tarzı vardı @MendereS cok iyi bilir size hayırlı olsun kalın saglıcakla

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Mal bulanındır insanlara yaklaşımın konusunda biraz dikkatli olmalısın. Kimse senin kahve arkadaşın değil , yorum yapmak için yorum yapmayın .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hoşgeldin @acaba09 geriye dönük biraz konu kaybımız oldu buda sizin gibi eskilere daha fazla yansıdı . Kasti ve bilerek yapılan işlem olmadı bilginiz olsun . Buraya yazılan çizilen googlede görülür google yok sayarsa konuyu msj burdandan siteden silinir bir nevi bu şekilde olmuştur bilginiz olsun . Önemli resim ve dosyalarınızın bir kopyası her zaman sizde olsun .

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır insanlara yaklaşımın konusunda biraz dikkatli olmalısın. Kimse senin kahve arkadaşın değil , yorum yapmak için yorum yapmayın .
bize somut gercek reel bilgi fikir yorum resim obje sunulmasi evlaadir.herkes bu sektoru maddi kazanim icin kosturuyor .gerisi tatava
kimse tok saticiyi arkeoloji seven burjuvayi oynamasin..busitedeki uyeler mekanlari ve objeleri hakkinda saf gercek bilgi fikir ve yorumlara muhtacken kimse kendini define gomu otoritesi yada vazgecilmez kisi sifatina koyamaz.birine fikriyle bilgisiyle bisey buldurup vesile olup mutlu eden bastacimizdir.onlarin avukatligini yapariz koruruz .
ancak keyfekeder dalga goygoy yemleme konulari acanlarinda burnundan getirir ifsa ederiz.bunun disinda gayriciddi ugraslarim davranislarim olmaz.arkeolojik entel gurublarin siteleri var surekli bizi kucumseyip asagilayan yazilari mevcuttur.iralara meyil eden ora gitsin burda herkes bisey bulup rahatlama gayesindedir.50 kere yazdim ard niyetim yok.yok yok