• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

yorum alabilir miyim arkadaşlar

shekıl00

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
isaretlediginiz yeri yakindan incelediniz mi?
amatörce dostum bilgi yok
Ekli dosyayı görüntüle 279038
uzaktan hersey soylenir de, yakindan bakmadan dokunmadan isciligi netlestirmeden hic bir zaman ne oldugunu bilemeyiz....
dostum sarıyla cizdiginyer öglen gözüküyo gölgeler haç oluyo yanından gitiginde yok
Ekli dosyayı görüntüle 279026
Benzeri yerin açıldığını görmüşlüğüm var .Hemde duvardan 3 noluya benzer yapı kapı gibi çizdiğim yerin üst sınırında zorlu ve derin.Ama burda ben 1 nolu küçük yere dikkat ettim yatay kırmızı çizgiler ve elips yuvarlaklar kısımlarında araştırma yapın.Bide lazım olan sunak oyma ve işaret var mı blok kayalarda.
Hakikaten güzel görünüyor umarım iş yüklemiş olsunlar.
dostum şelale 70 metrede dediklerin var
Ekli dosyayı görüntüle 279026
Benzeri yerin açıldığını görmüşlüğüm var .Hemde duvardan 3 noluya benzer yapı kapı gibi çizdiğim yerin üst sınırında zorlu ve derin.Ama burda ben 1 nolu küçük yere dikkat ettim yatay kırmızı çizgiler ve elips yuvarlaklar kısımlarında araştırma yapın.Bide lazım olan sunak oyma ve işaret var mı blok kayalarda.
Hakikaten güzel görünüyor umarım iş yüklemiş olsunlar.
3 nolu resim

Ekli dosyalar

hatemimuhr

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm . Ustalar zaten yorum yapmışlar. Bende ekistiradan gözüme carpan bi noktayi soylemek istiyorum. Resimde karsidan baktigimiz da sola dogru bakan bir insan yüzü görüyorum. Kırmızı noktalar benim dikkatimi cekti. Ancak daha uzakda bir noktayada baktigini düsünüyorum. Herkese hayirli akşamlar dilerim.

Ekli dosyalar

Metalicvoice

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
amatörce dostum bilgi yok

dostum sarıyla cizdiginyer öglen gözüküyo gölgeler haç oluyo yanından gitiginde yok

dostum şelale 70 metrede dediklerin var

3 nolu resim
eyvallah cogu zaman goz yanilma olur resimlerde.
ayni hesap yine atim bak.
2020-05-22 00.36.36.png

burasi yari kapali magra gibi mi? ileri gidiyor mu? ice dogru iscilik torpuleme var mi sag yan yuzeyde?

Screenshot_2020-05-22-00-30-49-1.png

3 nolu resimin en sol ust bolgesi. simdi bu vatandas gercek mi? resimde cok benziyor. ama.... :)

Üst Alt