• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Dedektorburada

Hakkımızda

Dedektorburada.com İstanbul merkezli olarak Türkiye genelinde lider dedektör satış firması olma vizyonu ile kurulmuştur.

Firmamızın kurucusu olan Veysel Bayar, uzun yıllara yaygın yurtiçi ve yurtdışı satış tecrübelerine sahip, metal dedektör alanında en iyi satış ve pazarlama ekiplerine liderlik etmiş ve sektörün gelişmesi adına büyük başarılara imza atmış, yenilikçi ve vizyon sahibi bir profesyoneldir.

Amacımız, sektörel deneyim ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşmayı, dünyadaki dedektör teknolojilerini ve yeniliklerini yakından takip edip, en doğru ürünü kullanıcılara sunabilmektir.

Başka yerde arama! sloganıyla hareketle yerli ve yabancı her marka ve model Define, Güveniik ve Endüstriyel alanda kullanılan tüm dedektör modellerinin yanı sıra Alan Tarama cihazlarıyla ilgili tüm ihtiyaç ve gereksinmelerinizi en uygun fiyata karşılamada dedektorburada.com sizi doğru ürüne yönlendirme tek adrestir.

Misyon:
Dedektör sektöründe öncü ve yenilikçi bir anlayış ile hizmet etmek, her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, güvene dayalı ilişkiler kurarak, sektörde uzun soluklu işbirlikleri yaratmak.

Vizyon:
Müşterilerimize kaliteli, hızlı, değer ve fark yaratan "Eşsiz Müşteri Deneyimi” yaşatmak.

Türkiye’de dedektör denince akla gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz!
Her ihtiyaca ve bütçeye uygun ürün çeşitliliğiyle, alışverişte mesafeleri ortadan kaldırıyor hayallerinizdeki dedektörü tek tıkla adresinize kadar ulaştırıyoruz.
Cazip ödeme koşulları ve taksit imkânları, hızlı ödeme, kolay iade, kapıda ödeme gibi hizmetleriyle online alışverişi kolaylaştırıyoruz…

Neden bizi tercih etmelisiniz?

* Dedektör sektöründe en profesyonel ve kurumsal firma Dedektorburada.com
* Kaliteli hizmetin adı Dedektorburada.com
* Birçok dünya markasının Türkiye distribütörü Dedektorburada.com
* Müşterilerin ilk tercihi her zaman için Dedektorburada.com
* Dedektör kullanıcılarının ilk tavsiyesi Dedektorburada.com
* Yılların bilgi ve deneyimine sahip uzman kadroya sahip firma Dedektorburada.com
* Türkiye'nin en güvenilir Dedektör firması Dedektorburada.com
* Müşteri memnuniyetini her zaman birinci önceliği haline getiren dedektör firması Dedektorburada.com
* Herhangi bir cihaz önermeden önce ihtiyaca cevap verecek uygun dedektör modellerinin tespitini yapan dedektör firması Dedektorburada.com
* Müşterilere karşı her zaman sözünü tutma prensibi ile hareket eden firma Dedektorburada.com
* Müşterilerinin isteklerine her daim kulak veren firma Dedektorburada.com
* Güvenli alışverişte lider firma Dedektorburada.com
* Merkezi konumu sayesinde, ulaşılması en kolay firma Dedektorburada.com
* Dünyadaki yenilikleri sürekli takip ederek müşterini bilgilendirmeyi amaç edinmiş olan firma Dedektorburada.com
* Profesyonel ve kurumsal firmanın gerekliliğini yerine getirerek her marka ve model dedektörü stoklarında yüksek adetlerde bulunduran firma Dedektorburada.com
* Satış sonrası hizmete ve desteğe en çok önem veren firma Dedektorburada.com
* Cihazlarının birçoğuna vade farksız peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunan firma Dedektorburada.com
* Ücretsiz kargo hizmeti ve hediye vermeyi seven firma Dedektorburada.com
* Müşterileri ile güven esaslı ilişkiler kuran ve siparişleri Türkiye'nin her noktasına kapıda teslimat (Tahsilatlı Gönderi) yöntemi ile ulaştıran firma Dedektorburada.com
* Dedektör kullanıcılarının memnun kalmadığı ürünleri daha iyi modeller ile değiştirerek takas imkanı ve çözüm üreten firma Dedektorburada.com
ve daha birçok neden sizleri Dedektorburada.com götürür...

Başka Yerde Arama!

Dedektör Buradan Alınır!

Dedektorburada.com
Midas Kurumsal İc ve Dis Tic. San. Ltd. Sti.
Ataturk Cd. Baglarbasi Mh. No: 136, D:3
34844, Maltepe - Istanbul / TURKEY
WhatsApp: +90 542 248 10 10
WhatsApp: +90 542 248 80 80
Phone: +90 216 371 10 10
Web: www.dedektorburada.com
E-Mail: info@dedektorburada.com

BİZİ TAKİP EDİN
https://www.facebook.com/dedektorburada
https://www.youtube.com/channel/UCsyUYKUqqMTzmaTIgCqw7Gg/videos
https://www.instagram.com/dedektorburada/
https://twitter.com/Dedektorburada

Türkiye’de dedektör denince akla gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz!
Her ihtiyaca ve bütçeye uygun ürün çeşitliliğiyle, alışverişte mesafeleri ortadan kaldırıyor hayallerinizdeki dedektörü tek tıkla adresinize kadar ulaştırıyoruz.
Cazip ödeme koşulları ve taksit imkânları, hızlı ödeme, kolay iade, kapıda ödeme gibi hizmetleriyle online alışverişi kolaylaştırıyoruz…

Define Dedektör kategorisinde Derin Define Dedektörleri ile bu zamana kadar ulaşılamamış derinliklere inebilecek, Tek Para ve Kalıntı Dedektörleri sayesinde dedektör kullanmanın zevkini yaşayarak hedeflerinize birbir ulaşacak, Boşluk Bulucu Dedektörler ile mahsen, oda, mezar, mağara, lahit ve tümülüsleri bulacak, Altın Dedektorleri ile gözle görülmeyecek kadar doğal altın taneciklerini (cüruf altınları) tespit edebileceksiniz. Toprak Altı Görüntüleme Sistemleri ile hayal edemediğiniz derinliklere ulaşacak, Kumsal Arama Dedektörleri sayesinde kaybolmuş, para, yüzük, kolye ve bilezik gibi değerli eşyaları bulacak, Su Altı Dedektörleri ile su altında gizli kalmış hazineleri ve paraları tespit edecek ve Hedef Merkezleme Amaçlı El Dedektörü (PinPointer) ile bu hedefleri elinizle koyumuş gibi bulacaksınız. Meteor Taşı Dedektörleri ile altından daha kıymetli olan meteor taşlarını tespit edecek, Define İşaretleri Kitapları vasıtasıyla yıllardır bulunamayan definelerin yerlerini işaret ve sembol açıklamalarıyla çözeceksiniz. Kazıcı Aletleri dedektörünüzün tamamlayıcı aksesuarı olarak düşünebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz en popüler Metal Dedektör Markalarını ve Dedektor Aksesuarlarını orijinallik garantisiyle dedektorburada.com’da kolayca bulacaksınız.

Güvenlik Dedektörleri kategorisinde, Güvenlik Sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak ve kalabalık alanlarda güvenliği sağlamak amacıyla El Dedektörleri (Üst Arama Dedektörleri) kullanılır. Özel güvenlik hizmetlerinde kişilerin kontrolünde kullanılan Kapı Tipi Metal Dedektörleri, kontrole tabi kişiler metal kapı detektörü içinden yürüyerek geçerken üzerinde bulunan metal cisimlere cihaz sesli ve/veya ışıklı uyarı vermektedir. Çanta ve paketlerin kontrol edilmesi ise X-Ray Cihazları vasıtasıyla olur.
Araç Altı Görüntüleme Sistemi, güvenlik gereksiniminin yoğun olduğu alanlarda giriş kontrol noktalarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir güvenlik sistemidir.
Yönlendirme Bariyer Sistemleri, insan trafiğinin yoğun olduğu kalabalık alanlarda; insanları doğru şekilde yönlendirme, bilgilendirme, sıraya sokma, güvenlik ve düzen amaçlı olarak kullanılır.
Güvenlik Aynaları, açık veya kapalı otoparklarda, anayol-tali yol kavşaklarında, araç-yaya trafiğinin kesişim noktalarında, kör noktalarda herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek adına kullanılır.
Olay Yeri İnceleme Dedektörleri, suç mahallinde aranılan silah, bıçak, mermi çekirdeği, kapsül, fünye/pil ve benzeri metalleri bulmak için tasarlanmıştır.
Endustriyel Dedektörler kategorisinde, Boru ve Kablo Takibi Tespit Dedektörleri elektrik hatlarını, kablo ve boru altyapılarını tespit için tasarlanmıştır.
Kanal Görüntüleme Sistemleri; kanalizasyon borularının, havalandırma kanallarının, manhol ve bacalarının içerisindeki deformasyonu, çatlakları, delikleri ve diğer kusurları incelemeye, muf ve contaların durumunu denetlemede kullanılır.
Kanal Açma Makineleri; lavabolar, tesisat boruları, küvet giderleri, zemin giderleri, çatı bacaları, havalandırma borularında ve kanalizasyon borularındaki tıkanıklığı açmada kullanılır.
Kızılötesi Lazer Dedektör; Uzun menzilli sıcaklık tespiti yapmanıza ve maddelerin yaymış olduğu ısı enerjisini tespit ve ölçmek için kullanılır.
Rögar, Menhol, Vana Ve Buşakle Tespit Dedektörleri; Manyetik Tespite yönelik kuyu kaplamalarını, rögar, menhol, kapaklarını ve çelik varilleri, septik çukur kulplarını, vana ve buşakle aramalarında kullanılır.
Su Kaçağı Tespit Sistemleri; ev ve işyerlerinde tesisat borularında meydana gelen su sızıntıların yerini noktasal olarak belirlemede kullanılır.

Alan Tarama Cihazları, geniş arazilerde ve çok derinde olabilecek bazı metal veya boşlukların tespitinde kullanılan yardımcı önemli bir cihazdır.

Fırsat Ürünleri kategorisi ile en popüler ve seçkin metal dedektörlerine indirimli olarak ve surpriz hediyeler ile sahip olabilirsiniz.

Metal Dedektör ve Alan Tarama seçimi gerek bütçe, gerek teknik donanım, gerekse tasarım bakımından onlarca alternatif arasından karar vermek oldukça zor ve hassasiyet isteyen bir alışveriş türüdür. Seçenekler arttıkça kafalar karışır ancak amacınıza en uygun dedektörü seçmek için sektörel bilgi, deneyim ve tecrübelerimizden faydalanmanız ve Sizin İçin Seçtiğimiz Videoları izlemeniz sizin doğru seçim yapmanızı sağlayacaktır.
Ayrıca En Çok Satanlar ve Yeni Çıkan dedektör modelleri arasından dilediğinizi ürünü seçip, güvenle satın alabilirsiniz.

Hızlı alışveriş için başka adres aramanıza gerek yok!

Sadık müşteri yaratmanın en önemli yolunun Satış Sonrası Hizmet olduğu bilinciyle hareket ediyoruz.

Dedektorburada.com kurumsal yapısı, profesyonel yaklaşımları, disiplinli ve kaliteli Satış Sonrası Hizmeti ile dedektör sektöründe liderliğini sürdürmektedir,

Ürünleri yakında görmek, test etmek ve her türlü sorularınıza cevap alabilmek için Mağazamıza bekliyoruz.

Dedektör Markaları, Define, Güvenlik ve Endüstriyel Dedektörler, Yeraltı Görüntüleme Sistemleri
Web sitesi
https://www.dedektorburada.com/
Konum
Istanbul - Maltepe
Occupation
General Menager

İletişim

Facebook
dedektorburada
Twitter
Dedektorburada

imza

Dedektorburada.com
Midas Kurumsal İc ve Dis Tic. San. Ltd. Sti.
Ataturk Cd. Baglarbasi Mh. No: 136, D:3
34844, Maltepe - Istanbul / TURKEY
WhatsApp: +90 542 248 10 10
WhatsApp: +90 542 248 80 80
Phone: +90 216 371 10 10
Web: www.dedektorburada.com
E-Mail: info@dedektorburada.com

Takip etiklerim

Takipçiler

Geçerli ödüller

 1. 10

  I like it a lot

  Your messages have been positively reacted to 25 times.
 2. 2

  Somebody likes you

  Somebody out there reacted positively to one of your messages. Keep posting like that for more!
 3. 1

  First message

  Post a message somewhere on the site to receive this.
Üst Alt