• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

@ibrhm kullanıcısının son içeriği

 1. @ibrhm

  KAYA MEZARIMIDIR SİZCE..

  Onlarda doğru gelmişler ,yarım metre yanılmışlar.
 2. @ibrhm

  Hangi döneme ait olabilir roma bizans

  Açılıp kapatılmış yer zamanla çökme yapar. Buda o toprağın daha önce katıldığına işarettir. Sizin yapacağınız iyi bir çubuk kullanan birsi veya dedöktör kullanan birisinden metal ve boşluk tespiti için yardım almak. Gerçekten mezardır veya altta bir yapı vardır ama boş herhangi bir metal...
 3. @ibrhm

  Muazzam İşçilik Üçgen Kabartma

  Pek balığa benzemiyor kare oyma ile bütünlük gösteriyor. Ortadaki delik oymamı, sonradan yapmamı. Bir de karşından baktığımızda üçgenide görebiliyormuyuz?
 4. @ibrhm

  KAYA MEZARIMIDIR SİZCE..

  Çubukla metal tespiti yap. Bir kaya mezar fakat boşmu,dolumu? Bunu tespit belirler. Tespit edeceğin yer kayanın üzeri . Giriş muhtemel kuzey batı. İlk fotonun solundaki boşluğu temizle . Resmî iznini al.
 5. @ibrhm

  Muazzam İşçilik Üçgen Kabartma

  İkinci resim üçgen işaretine yakın mı? Üçgen batı istikametinemi bakıyor?
 6. @ibrhm

  KAYA MEZARIMIDIR SİZCE..

  İlk resimdeki yarık şeklinde oymanin sağ tarafını mi eşmişler yani doğu mu oluyor.
 7. @ibrhm

  Hangi döneme ait olabilir roma bizans

  Kırmızı yuvarlak içine aldığınız yer dahil sağına doğru çöküntü yönünde, Çubuk veya dedektör yardımı ile boşluk ve değerli maden tespiti yapın. Gerçekten yer boş değil. Muhtemel mezar.
 8. @ibrhm

  Bulduğum ibareler

  Bir emek vermişsin, buda senin için bir tecrübe olur. Açtığın yere su doluyorsa, orada gömü,mezar mantığı ile ilgili hiç bir şey yoktur. Çubuk yüzlerce nedenden, binlerce maddeye minerale çarpı yapar. Öncelikle forumda çubukla alakalı konuları oku ve buna göre çalışmalarını çubukla antrenman...
 9. @ibrhm

  bu taşların anlamı ne

  Etrafında boşluk ve değerli tespiti yaptınızmı? Muhtemel mezar 2 . Fotoda üçgenler var.
 10. @ibrhm

  Hangi döneme ait olabilir roma bizans

  Yozgata yakınsa eski tarihte, meşhur bir testi kebapçısı işletmesi yakınları olabilir. Kebabını alıp testi kırıklarını oraya atıyor olabilirler. Başka emare varmı ?
 11. @ibrhm

  ilginç sunak

  Ustam kolay gelsin bu üst düzey cihaz altın,gümüş tespiti yapmadımı, yapamadımı? Cihazı kullanan ehil kişimi? * Sen oraya orta düzey çubuk kullanan birini götür, boşlukta kaçırmaz.
 12. @ibrhm

  Eski ev

  Evin dış görüntüsü nasıldı ustam .foto yokmu?
 13. @ibrhm

  Bu tasta altın var mıdır

  Var kardeşim , numuneyi bir analiz merkezinde test ettir, oran olarak ne veriyor, Kamyon hesabına göre, verim tümsahada aynımı bide orası var.
 14. @ibrhm

  Kullanım amaçlı mı

  Ustam oyma kaya mezara benziyor birtanesini denemek gerek fakat zor iş. Çubukla boşluk al. Tam ortadan karotla kesinlik kazanıŕ. Giriş muhtemel oyuğun içinden, taşlarla kapatılıp üzeri horasanla betonlanmış .
 15. @ibrhm

  Çubuğun akıbeti

  Çubukçu arayacak çubuk bulacak. Aklına gelen Petrol ve gaz yataklarının ve maden yataklarının ,kapsadığı alanı,derinliğini kalitesini. Su çeşitleri,kalite,kalite, jeotermal su, radyoaktif maden, ve mineraller, Türkiyede elmas madeni varmı ? ,zümrüt sormuyorumbile, Çok yakında internette...
 
Üst Alt