1. #1
  nik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  nik
  Super Moderator
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  3.481
  Tecrübe Puanı
  54
  Rep Derecesi: **

  Etrafımızda Bir Cinin Olup Olmadığını Nasıl Anlayabiliriz?

  Etrafımızda Bir Cinin Olup Olmadığını Nasıl Anlayabiliriz?
  Eğer kişi kulağının dibinde fısıltı halinde sesler duyuyorsa ve bir tarafa bakarken gözünün yan tarafında gölgeler, karartılar geçtiğini hissediyorsa, o zaman o kişinin yakınında cin var demektir. Eğer cin fizik olarak o kişiye görünüyorsa, o zaman yapması lâzım gelen o cinin ayaklarına bakmaktır. Cinlerin ayakları terstir. Gördüğünüz şeyin ayaklarına baktığınızda onun bir cin olup olmadığını rahatça anlayabilirsiniz.
  Cinlerin içinde de Allah dostu olanları vardır. Allah'ın düşmanı olup şeytanın dostu olanlar da. Bu cinlerin hangisi olduğunu bilemeyiz.
  Gizliilimler Yorumu: Yukarıdaki yazıyı çok da güvenli bulmuyorum. Yani insanın korkudan dolayı yarattığı ses yada görüntü halisünasyonlarını cinlere bağlamak çok yanlış. Büyü belirtileri maddesinde belirttiğim gibi, insanların kendisine cin musallat oldugunu ya da büyü yapıldıgınıdüşünmesi ve böyle inanması ve böylece onların sırtından para kazanmaları için insan psikolojisini iyi bilen ve bunu da insanları DOLANDIRMAK için kullanan bir takım kendilerini cindar yada kahin olarak adlandıran insanların uydurması hepsi de. Sakın bunlara inanmayın ve sakın da bu tür kişilere paranızı kaptırmayın.
  Sizi koruyabilecek TEK BİR GÜÇ vardır; O da Allah'tır. Eğer Allah'tan değil de, bu tür konularda kendinize yardım için bile olsa başkasından medet umarsanız bu sadece şirktir. Kıldığınız namazın da değeri kalmaz. Ne diyordunuz hergün kıldığınız namazda: "İyyâ ke nağbudu ve iyyake nestaîn" Yani, "Allah'ım, yalnız Sana ibadet eder ve yalnız senden yardım isteriz (Medet umarız)." Eğer bu tür konularda yardıma ihtiyacınız varsa, tek silahınız ALLAH'A OLAN İNANCINIZ ve KENDİ EN TEMİZ KALPLE, İNANARAK ve ONUN KORUYUCULUĞUNA, RAHMETİNE GÜVENEREK ETTİĞİNİZ DUALARDIR. Ayete'l Kürsi'yi bol bol okuyun. Felak, Nas surelerini bol bol okuyun. İşiniz iyi mi gitmiyor: "Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm." ve"Hasbinallâh-u veniğmel vekîl." Yani, "Sığındığım Allah'ımın herşeye gücü yeter. Beni bu halden kurtarmaya da elbet gücü yeter." "Beni koruyan da, gözeten de, rızkımı veren de Yüce Allah'tır. O, ne güzel vekildir." Ya Rezzak ism-i şerifini çokça anın. Yani "kullarını rızıklandıran Yüce Allah." Elinizde dua silahınız oldukça medet umacağınız hiç kimse yoktur; olamaz da...

  HAYATTA EN DEĞERLİ HAZİNE SEVGİDIR.

 2. #2
  SelçuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  DogacıyıZ
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  9.047
  Tecrübe Puanı
  156
  Rep Derecesi: Rep Derecesi: Rep Derecesi: Rep Derecesi: Rep Derecesi: **
  Emeğine saglik

 3. #3
  zaz12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Editör
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  1.387
  Tecrübe Puanı
  32
  Rep Derecesi: **
  @nik ustam emeğimize sağlık . Dabbe film izle aklıma geldi şimdi gece gece

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş