1. #1
  nik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  nik
  Super Moderator
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  3.481
  Tecrübe Puanı
  54
  Rep Derecesi: **

  İnsan, Cinleri Nasıl Kendine Musahhar Ediyor 61?

  İnsan, Cinleri Nasıl Kendine Musahhar Ediyor 61?
  Bazı insanların cinlerle görüşüp onlardan yardım görmesi, Müslümanların imamları tarafından bilinen bir gerçektir, insanın nefsi habislenip, tabiatı bozulunca, yani bir nevi şeytanlaşınca, günah işlemeye iştah duyup, lezzet alır. Dolayısıyla şeytanın arkadaşı olur. Artık kötü işler yapmaya aşık olur. İbn-i Haldun,"Mukaddeme"sinde "Sahirin cinle görüşmesi, şeytana ve yıldızlara teveccüh yolu ile gerçekleşiyor. Bu teveccühün de onların yıldıza ibadet, şeytana ibadet, tazim ve tezeliül ve onlara secde etmeleri ile kendini göstermektedir." diyor. Artık şirk ve küfür sebebi i!e şeytan ile arkadaş olunca, şeytan onu seviyor ve bu sebeple onu mükâfatlandırıyor. Şeytanın adamlarından birisi herhangi bir insana vuruyor. O insanı da sahire götürüyorlar. Ona gitmesi sebebi ile şeytan ondan elini çekiyor. Hasta iyileştim diye ona para veriyor, dolayısı ile ona yardım ediyor. Bu sahir, birine sihir yapmak istediğinde herhangi bir sureyi yazıp, sonra onu sidik ile veya herhangi bir necis ile silmesini söyler o da şeytanın dediği gibi yapar ve şeytan ona yardım eder.
  Şehirlerden bazılarının itirafı: Bir tanesine sihrinin nasıl tesiri olduğu soruldu, o da şu cevabı verdi. "Ben sihri yapmadan evvel Kuran-ı Kerim'den şu sûreyi tabağa yazar, yazının üstüne bevledip yazıyı bozarsın ve öylece yaptığım işte başarılı olurum." Başka bir tanesi şöyle diyor; "Ben sihir yapmadan önce sidik ile abdest alır iki rek'at namaz kılar ve sihirimde başarılı olurum." İstanbul'daki sahirlerden bir tanesinin itirafı; "Ben Kuran'ı kıçımın altına alıyorum, cinler o zaman bana yardım ediyorlar". Sahir ve sihir ile alakalı geniş izahatlar ilerde gelecektir.

  HAYATTA EN DEĞERLİ HAZİNE SEVGİDIR.

 2. #2
  gkksntlya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yeni üye
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  6
  Tecrübe Puanı
  0
  Rep Derecesi: **
  selam. buradaki videoları izlemenizi tavsiye ederim
  https://www.youtube.com/user/sayikeroltangut

 3. #3
  yeddum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Member
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  44
  Tecrübe Puanı
  14
  Rep Derecesi: **
  @gkksntlya videoları izleyin demişsin ama o videoların çoğu sahte ve cin çıkardığını sanan adam bir kez olsun cin ile muhabbet etmiş olsaydı öyle sadaka kutusuna yalandan para atarak cinlere zarar veremeyeceğini bilirdi saçma sapan insanları kandırmaktan başka bir şey yapmıyorlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş