1. #1
  uv7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  uv7
  Yeni üye
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  6
  Tecrübe Puanı
  0
  Rep Derecesi: **

  Aç gözlülük, Sahte görüntüler,cin muhafızları ve kötü sonuçları

  Selamün aleyküm sevgili ustalarım. Size başımdan geçen bir deneyimi anlatacağım. Cin ve cindarlık içerir.

  Bundan 6 ay kadar önce yer altında küçük bir bina olduğunu ve 30 kadar cin tarafından korunduğunu söylediler. Bahsi geçen evin yanında ki evin saçaklarına bir gece içerisinde tılsım yazıldığını naklettiler. Bizde gittik (Çok biliyoruz ya )

  İlk başda çatıda büyük ve iri bir köpeğın olduğunu fark ettik ilginçti. Bizden önce bu eve bir çok cinci hoca geldiğin söylediler. Her gelen bir gözcü bırakmıştı. Bul miktarda kafir cinin barındığı hazine durumunun ,anlatılana göre çok olduğu bir ev idi. Evin asıl sahipleri ise. çağın kötü hastalığı olan alzheimer hastalığına tutulmuştu (Bu hastalığa cinler çok rahat yol açabilir).

  Evin büyük annesi gençlik zamanında bol miktarda muska işine buluşmış biriymiş. Gözlerine bakınca anlaşılıyordu desem yalan olmaz. Evin altına girdiğimizde 5 nöbetçi ile karşılaştık. Şöyle bir diyalog geçti aramızda...

  Cinolar : Siz bu çukura girerseniz size yardım ederiz.
  Biz: Girelimde öldürün değilmi uyanıklar.
  Cinolar : (hahshahdhshsa)Kahka sesleri ile karışık homurtular.

  Bunun üzerine Gavs-ı Azam Abdul Kadir Geylani hazretlerine dayandık ve manevi yardım geldi. Çalışmalara başladık. Ama öyle bir yerdi ki sürekli sahte görüntüler yiyorduk. Yanımızda daha önceden musallat yemiş bir abi vardı. Bio enerji ile tedavi yeteneği kazınmış bir abimizdi (Çarpılma musallat doğru oranda olursa keşif açılabilir kişi böyle yetiler kazanabilir.Tecrube ile sabittir.)


  Onu test aleti olarak kullanıyorduk. Genelde cinolar ile hissiyati bir şekilde konuşup görüşüyorduk. Çok nadiren görüntülerini görüyorduk. Bizim unuttuğumuz bir şey vardı. Bu cinler kafir idi ve malı vermek istemiyorlardı. Çok zorlarsak öldürmekten çekinmiyorlardı(Sonuna kadar oku korkma).

  Oraya ne zaman girsek etrafımız sarılıyordu.Ama Allah dostlarının bereketi ve virtlerin ervahaları sayesinde zarar veremiyorlardı(Hadim huddam değil ervah amelin meydana getirdiği nefis sahibi olmayan varlıktır.) Açık kapılardan biri sahte görüntü yememizdi. İmajing yöntemi olarak da adlandırılıan bir yöntemdir bu. Size olmayan şeyleri varmış gibi gösterip his ettirirler. Bir şey bulacağım heyecanı ile kontrolu kaybeder ve 3.5-5 metre kazdırırlar adama bize de böyle oldu hemde defalarca. Her seferinde sahte görüntü yiyorduk. Cihazlarımını yanıltıyorlardı. Zaten ev sahiplerinde ne abdes ne namaz var kadınları açık saçık idi. Başarı elde etmek çok zordu aslında. Bir kaç denemen sonra savaşmaya karar verdik.

  Ölümüne dedik ve 2 gece boyunca komutanları ile boğuşduk. Zafer bizde idi tabi kısa bir süre için. Sonrası ise tam bir felakete dönüşmek üzere idi. Komutan berteraf edilince diğer askerler korkuya kapıldı. Bu sefer zayıf halkalara saldırmaya başladılar. Ev halkına. Evin annesini gece dışarı çıkarıp yerlerde sürüklemişlerdi. Kadın cağız korkusundan kapının önünde donup kalmış.Yüzü gözü kan içinde idi. Sonra bize saldırmaya ve bastırmaya başladıklarında orayı terk etme zamanı geldiğini anlamıştık ama iş işden çoktaaaan geçmiş, olan olmuştu. O kadar çok vesvese atıyorlardı ki normal bir insan için intahar sebebi olması yeterli idi.

  Ne ervah kaldı ne derman desem yeridir. Anladık ki sira bizde idi. O bölgede bazı virtler okumaya başlayınca ortalık biraz yumuşadı. Lakin insanların aç gözlülüğü ve zenginlik isteği dinmiyordu.(Biz hiç bir şey karşılığında bu kadar işkenceye katlanıyorduk. Sırf Allah rızası için). Sürekli çağrılıyorduk. Her gidişimizde yeni sahte görüntü ve vesveselere mağruz kalıyorduk. Beden olarak hasar alıyorduk. O yerde o kadar çok yüklü mal vardı ki uğruna ölüyorlardı. Anlam veremiyorduk. En sonunda bırakmaya karar verdik. ve çekildik.

  Altı aydır manevi tedavi oluyoruz anca kendimize geldik. Bu yazılanları iyi anlayın defineci kardeşlerim. Sahte görüntüler,Musallatlar, çarpılmalar. dikkat ediniz !!! iyi anlayın.Hoş hala aramaya devam ediyoruz ama daha dikkatli bir şekilde. İnsanların gözünde bu iş pek zevkli gözükse de. Kapının arkasında sizi nelerin beklediğini bilemezsiniz.

  Bir tane para bulursunuz alırsınız. Hop diye bismillahsız. Onun yanında kim bilir neleri de aldınız. Para satılır getirsi yenir ama onunla gelen ömür boyu gitmez arkadaşlar.

  Şu son dönemde hemen hemen her mala konulmuş desek yeridir. Hiç bir şey olmadan malı alıp sonrasında yok olan hayatlar var. Peki ne oluyordu da bu insanlar birden zengin olup bir anda yok oluyorlardı ? işin özü burada :"DÜNYA ŞEYTANIN KIZIDIR." Gerçekten de böyledir. Diğer kötü alemde bir tılsım yapılır ve mal ile gömülür. Öyle bir tılsımdır ki görülmez sezilmez. Görevi yok etmektir. Kişi malı alır. yanında lanetide alır. sebebler aleminde çarklar devreye girer Allah c.c izin verir. ve Eyüp aleyhiselam misali. her şey gider. Ama sen Eyüp a.s olabilecekmisin orasını sen bilirsin. sad- 41. ayeti okuyun tefsirine bakın. ince manaları anlamaya çalışın.


  Kısadan hisse.Acemice başladığım bir iş sonucu başımdan geçen bir olayı size aktardım. Kimilerine hikaye gibi gelebilir. Ehli ise çok iyi bilir ki bu işin şakası yoktur. Bir kere başladımı arkası kesilmez...


 2. #2
  Acemikurt10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kıdemli Üye
  Durumu
  Çevrimdışı

  Mesajlar
  156
  Tecrübe Puanı
  15
  Rep Derecesi: **
  Nediyeyim allah şifa versin cin olaylarından anlamam ama maneviyat güçlü olursa bide hırs olmayacak arkadaş ustalar daha iyi açıklar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş